Hikayesi Olan Projeler: Beyoğlu’nda Bir Apartman Dairesi

İstanbulSMD’nin 20. yılında başlattığı ve Dalsan’ın desteklediği “Hikâyesi Olan Projeler” söyleşi dizisinde nitelikli projelerin mimarları ve projenin ortaya çıkmasında önemli rol oynayan farklı paydaşları ile projelerin geliştirme ve üretim sürecine dair deneyimleri paylaşılıyor.

20 yıldır Türkiye’nin önemli yapılarına imza atan üyelerinden aldığı güç ve yapı sektöründeki tüm paydaşlarının desteğiyle mimari süreçlerin niteliğinin artırılması için projeler üreten İstanbulSMD’nin Durmuş Dilekci başkanlığındaki 10. Dönem Yönetim Kurulu, derneğin 20. yaşında kapsayıcı bir yaklaşımla tüm yıla yayılan ve farklı paydaşları buluşturan içerikler oluşturuyor.

Mimarlık kültürünün yaygınlaştırılması, nitelikli mimarlığın görünürlüğünün artırılması amacıyla projelendirilen Dalsan’ın desteklediği “Hikâyesi Olan Projeler” söyleşi dizisinde Türkiye’nin önde gelen mimarları, hikâyesi olan projelerinin işverenleri veya projenin ortaya çıkmasında önemli rol oynayan farklı paydaşları ile sohbet ediyorlar. Banu Uçak tarafından yönetilen, Arkitera Mimarlık Merkezi iş birliği ile hazırlanan söyleşi dizisinde ele alınan dördüncü yapı Beyoğlu’nda Bir Apartman Dairesi.

“Hikayesi Olan Projeler” Söyleşi Dizisi Zonguldak Mağaraları Ziyaretçi Merkezi ile Başlıyor

Hikayesi Olan Projeler: İyziPark

Hikayesi Olan Projeler: İstanbul Resim ve Heykel Müzesi

Etiketler

Bir yanıt yazın