Süleymanpaşa Belediye Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışması Sonuçlandı

Süleymanpaşa Belediyesi Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışmasına katılan 84 proje jüri tarafından 14-18 Eylül tarihleri arasında değerlendirilmiş olup değerlendirme sonucunda ödül ve mansiyon alan proje ekipleri aşağıdaki gibidir.

1. Ödül

Proje Ekibi:

  • Fırat Doğan – Mimar ( Ekip Başı )
  • Burcu Kırcan Doğan – Mimar
  • Yasemin Güler – Mimar
  • Önder Volkan Yaltıraklı – İnşaat Mühendisi

2. Ödül

Proje Ekibi:

  • İbrahim Eyüp – Mimar ( Ekip Başı )
  • Olcay Ovalı Eyüp-Mimar
  • Hakan Deniz Özdemir – Mimar
  • Hakan Çatalkaya – İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Berkayhan Soybora ( Öğrenci )

3. Ödül

Proje Ekibi:

  • Mehmet Metin Polat – Mimar ( Ekip Başı )
  • Bilge Altuğ – Mimar
  • Onur Ertaş – İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Gizem Özer – Mimar
  • Ecem Özden – Restoratör

1. Mansiyon

Proje Ekibi:

  • Deniz Dokgöz-Mimar (Ekip Başı)
  • Ferhat Hacıalibeyoğlu – Mimar
  • Orhan Ersan-Mimar
  • Cemal Coşak – İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Gülcan Afacan – Mimar
  • Zeynep Alpsoy – Öğrenci
  • Hüseyin Cevher Akbaş – Öğrenci

2. Mansiyon

Proje Ekibi:

  • Mete Keskin – Mimar
  • Esra Yılmaz Keskin – Mimar
  • Gizem Ertaş – Mimar
  • İbrahim Halil Katar – İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Abdülkadir Keleş – Öğrenci
  • Aylin Özkan – Öğrenci
  • Nusret İrfan Uşun – Öğrenci
  • Emre Sağlık – Öğrenci

3. Mansiyon

Proje Ekibi:

  • Onur Yüncü – Mimar
  • Hilmi Yüncü – İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Ali Ateş – Mimar
  • Ozan Çiçek – Mimar
  • Yekta Seren – Mimar
  • Elif Ezgi Öztürk – Öğrenci
  • İpek Deniz Alpdoğan – Öğrenci
  • Begüm Sarı – Öğrenci
  • Atacan Okumuş – Öğrenci
  • İlayda Yalçın – Öğrenci
  • Hazal Gümrükçüoğlu – Mimar

4. Mansiyon

Proje Ekibi:

  • Oğuzhan Aydın – Mimar (Ekip Başı)
  • Sinan Tuncer – Mimar
  • Hüseyin Semih Yeşilmen – Mimar
  • Yücel Demir – Mimar
  • Bülent Deveci-İnşaat Mühendisi

5. Mansiyon

Proje Ekibi:

  • Murat Arif Suyabatmaz – Mimar (Ekip Başı)
  • Hakan Demirel – Mimar
  • Özgür Tuncer – İnşaat Mühendisi


Yardımcı Ekip:

  • Elif Yılmaz – Mimar
  • Orhun Ülgen – Mimar
  • Kübra Paksoy – Mimar
  • Sibel Küçükcoşkun – Mimar
  • Safa Hilmi Aktaş – Mimar
  • Demet Güliz Uslu – Mimar
  • Özge Süvari – Öğrenci
  • Merve Patat – Öğrenci
  • Harun Urtekin – Öğrenci

Bir cevap yazın