Yeşil Tasarımlar için Yenilikçi Çözümler

EKOCELL® doğal geçirimli üst yapılara öncülük ediyor.

Ekonomik, Zahmetsiz Çakıl Kaplamalar

Doğal geçirgen üstyapı sisteminin bir parçası olan altıgen hücreli EkoCell® panelleri birleştirerek ve sadece çakıl ekleyerek asfalt, beton veya blok döşemeden daha az maliyeti çevre dostu bir yüzeye sahip olmak mümkün.

EkoCell® kullanılan sistemde agrega stabilizasyonu sağlanarak agregaların gömülmesi (toprağa batması), agrega kaybı ve tekerlek izi oluşumlarını önlüyor.

EkoCell® güç ve dayanıklılıktan ödün vermeden her türlü araç ve yaya trafiği için sorunsuz ve zahmetsiz geçirgen çakıl sabitleyici bir sistemdir.

Çim Otoparklar için ”Yeşil Çözümler”

Yeşil Çim Haricinde Hiçbir Altyapı Gözükmüyor

Çim koruma sistemleri otopark ve trafik alanlarında yağmur suyunu yönetmek ve ısı adası etkisini azaltmak için güzel, sürdürülebilir ve ekonomik bir çözüm.

Ekogrid® ile oluşturulan otoparklar, yürüyüş yolları ve bağlantı yollarındaki gözenekli-geçirgen üstyapılarda stabilize sağlanmış olup hiçbir çamur veya batma olmadan çim büyümesine imkan sağlıyor. Yağmur suyu yüzey akışı azaltılarak su filtre edilerek suyun doğal kirlenmesine engel oluyor. Ekogrid® SUDS ve LEED uyumlu projelerin geliştirilmesi ve uygulanmasında kentsel ısı adası etkisini azaltmak için kullanılan sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir ürün.

Ekogrid® maksimum yük taşıma özelliğine sahip olması için özel olarak altıgen bal peteği yapısında tasarlandı.

EKOGREEN® Çevre Dostu Dikey Bahçe Sistemi

Ekonomik, Zahmetsiz Dikey Bahçeler

EKOGREEN® modüler dikey bahçe sistemleri, peyzaj mimarları, tasarımcılar ve bireysel kullanıcılara ısı emici, sıkıcı, monoton duvarlar yerine kalıcı bahçe ortamını benimseten serinletici, çekici, gerçek bitkilerden oluşan doğal yaşayan yeşil duvarlar oluşturmak için kapsamlı ve kalıcı bir çözüm sunuyor.

Estetik ve Kaliteyi Birleştiren ‘Plastik Sınırlayıcılar’

Montajı Kolay Çevre Dostu Düşük Maliyetli Sınırlayıcı Sistemler

Ekoedge® % 100 geri dönüşümlü plastiklerden üretilmiş çok işlevli ve esnek plastik sınırlayıcı sistemdir.

Sert zemin veya toprak uygulamalarında yanlara doğru kaymayı engelleyen uniform ve dengeli bir yüzey oluşturuyor. Modüller özel tasarlanan kilit yöntemiyle birbirine bağlanıyor.

Eğim veya şekil verilecek bölümdeki plastik şeritler kerpeten yardımıyla kesilerek dönüşler sağlanıyor. Düz veya eğimli bölgeleri oluşturmak kolay olup, kırılma yapmıyor ve esnek yapıdadır.

EKOEDGE® Yüksek Etkide Alüminyum Peyzaj Sınırlayıcı Sistemler

Profesyonel Peyzaj Kenarlık Sistemi

Ekoedge® Alüminyum Sınırlayıcı Sistemler profesyonel peyzaj uygulamaları için tasarlanmış komple bir alüminyum sınırlayıcı sistemdir. Ürünler sertliği kadar esneklik özelliği sayesinde hem tasarımcılar hem de uygulamacılar için temiz çizgiler oluşturmak adına etkili bir seçim.

Ekoedge® alümınyum sınırlayıcı sistemler çim, çakıl, asfalt yüzeyler, spor sahaları, peyzaj yatakları, sert-yumuşak zemin yüzeyleri gibi farklı uygulama kategorilerinde geniş kapsamlı seçenekler sunuyor.

Farklı profil yükseklikleri ve stillerinden oluşan ürün yelpazesi sayesinde, hemen hemen her yapıdaki peyzaj uygulaması için alternatif bir ürün bulunuyor.

 

EKOPLAS (Fabrika)
A: Ostim O.S.B 1213 Sokak 12/A Yenimahalle – Ankara
T: 0312 386 11 65
F: 0312 386 11 75
W: www.ekoplas.com

Etiketler

Bir yanıt yazın