VitrA Wellness – SPA Çözümleri

İçinde bakım, dinlenme ve yenilenme var. Günlük hayatın stresinden arınıp kendinizle baş başa kalacağınız keyif dolu anlar, VitrA Wellness çözümleri ile kişisel bir terapiye dönüşüyor.

VitrA Wellness çözümlerinde filtre ve ozon jeneratörünün sağladığı hijyen, farklı masaj özeliklerine sahip su jetlerinin verdiği keyif, oturma ve yatma alanlarının sunduğu konfor, serinin tüm ürünlerinde standart. LED ışıkları, aromaterapi özelliği ve müzik çalar ile Wellness ortamı hiç olmadığı kadar eğlenceli. Düşük enerji tüketimi sayesinde içiniz rahat.

Ev ve ev dışı alanlarda kendiniz; profesyonel alanlarda ise misafirleriniz için sudan gelen bakım ve yenilenme deneyimini, VitrA kalitesi ve güvencesiyle yaşayın.

Doğayla dost, keyifli bir deneyim
VitrA’nın eviniz için önerdiği Wellness çözümleriyle, siz yenilenmenin ve arınmanın keyfini çıkarırken, düşük enerji tüketimi sayesinde doğal kaynakların geleceği korunuyor.Sizi yeniledikçe, kendini de yenileyen hijyenik konfor
VitrA’nın profesyonel alanlarda da kullanılabilen Wellness çözümleriyle, misafirleriniz suyla yenilenmenin keyfini güvenle çıkaracak. Partikül tutucu filtre ve ozon jeneratörü sayesinde, su sürekli yenilenerek her an tertemiz kalacak.

Dinlenmek için uzun bir tatile çıkmanıza gerek yok, bahçeye çıksanız yeter
VitrA’nın, bahçe ve teras gibi açık alanlar için önerdiği Wellness çözümleriyle, egzotik Wellness atmosferi artık yanıbaşınızda.

Evden uzakta olsalar bile, misafirlerinizin rahatı evlerindeki kadar yerinde
VitrA’nın profesyonel alanları için önerdiği Wellness çözümleriyle, misafirleriniz kendini evlerinde gibi hissederek, günlük hayatın stresinden uzak, dinlendirici bir mola verecek.

W: www.vitra.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın