Lithos Design – 3 Boyutlu Doğal Taş Koleksiyonu

Hazırlanmaya başladığı günden bu yana birçok tasarımcı ve iç mimarın en hassas projelerinde kabul gören Lithos Design doğal taş kataloğu, 3 boyutlu dekoratif duvarlardan, kendi başına ayakta durabilen bölme duvarlara kadar otuzdan fazla alternatif çözüm sunuyor.

Muri di Pietra Koleksiyonu
İşlevsel ve dekoratif olarak tasarlanan, kendi başına ayakta durabilen bu bölücü bu duvarlar aynı zamanda mekâna ışık ve derinlik katıyor. En önemli özelliklerinden biri modülerlik; iki veya daha fazla elemandan oluşuryo, yatay veya dikey genişleyebiliyor, bazı modellerde aynı zamanda köşe dönüşleri de sağlanabiliyor.

Ölçüler
“Onda” modeli: cm 60/90x20x10 h
“Traccia” – “Biblos” – “Graffio” modelleri: cm 60/90x20x30 h


Muri di Pietra

Drappi Di Pietra Koleksiyonu
Tasarım, ışık ve gölge, çok şekilli ve aerodinamik boyutların hareketleri ifadeleri: Drappi di Pietra koleksiyonu ile taş kaplamalar, çizgilerin sadeliği, 3 boyutlu efektleri ve yenilikçi hafifliği sayesinde eşi görülmemiş bir stil hassasiyeti ve teknik boyut kazanıyor.Farklı taş alternatiflerinden oluşan serinin 5 farklı modelinde 8,5 ve 10 mm kalınlık alternatifinde, 60×60 ve 60×120 cm ölçüler bulmak mümkün.


Drappi Di Pietra

Le Pietre Incise Koleksiyonu
Ayrıntılı dokuları ile heykeltıraş çalışmasına benzer antika işçilikle sunulan Le Pietre Incise koleksiyonu şimdi de kavisli plakalarıyla duvarlara hareket ve derinlik veriyor. “Luce” ürünleri ise hem iç hem de dış mekânda sağladığı innovatif duvar modelini kendinden aydınlatma ile kombine ederek farklılık yaratıyor.

Ölçüler
“Le Pietre Incise” modülleri: cm 60x60x2
“Le Pietre Incise Curve – Curve Luce” modülleri: cm 60x60x14


Le Pietre Incise

Le Pietre Incise Palladio Koleksiyonu
Tekrarlayan şekiller liderliğindeki Palladian tasarım, dokuya bağlı değişen kalınlıklarda (3-4-5-6 cm) titiz bir çalışma ile yeniden yorumlandı. Standart olarak 60x60cm ölçülerinde kullanılıyor.

Luxury Koleksiyonu
Yeni bir dekoratif stil ve mükemmel estetik değer yakalamak için altın ve gümüşü doğal taş ile buluşturan yenilikçi Luxury koleksiyonu 4 farklı şık tasarıma sahip. Bu özel çalışma, yumuşak hatları, fırçayla boyanmış hissi veren yüzeyleri ve yüzeyi sıyıran derin oyukları ile büyüleyici bir etki oluştururken, taşın doğal güzelliğini de arttırıyor. Pierre Bleue taşından elde edilen 4 model, gümüş veya altın yüzey seçeneği ile modüler olarak 60x60x2 cm sunulmakta.

 
Luxury

Nuance Koleksiyonu
Yüzeydeki açık ve koyu parçaları, zıtlık düzeyleri ve ışık-gölge oyunları ile hayal edilebilecek her türlü nüansı 3.boyuta taşıyor. 80x40x2cm ölçülerinde sunuluyor.


Nuance

W: www.kibrid.com

Etiketler

Bir yanıt yazın