kibrID MATERIAL’dan Betonun Sanatsal Yönü: KAZA Concrete

Uluslararası yapı, tasarım ve dekorasyon firmalarının özgün koleksiyonlarını Türkiye'de satışa sunan kibrID MATERIAL, bünyesine kattığı yeni markası KAZA Concrete ile duvar ve zemin kaplamalarında yeni bir dönem başlatıyor.

Özgün koleksiyonları ve yenilikçi vizyonuyla adından söz ettiren kibrID MATERIAL, yeni markası KAZA Concrete ile duvar ve zeminlerde sanatsal çözümler sunuyor.

Beton malzemenin üstün teknik özellikler ve ileri teknolojiyle biçimlendirildiği KAZA Concrete koleksiyonları Levi Fignar, Rough Front, Chaim Machlev, Ilan Garibi, Patrycja Domanska, Sam Frith gibi farklı ülkelerden ünlü tasarımcıların kendi kültür ve trend anlayışlarını aktardıkları tasarımlardan oluşuyor.

Duvar ve zemin karolarında sıradan kaplama anlayışının dışına çıkan KAZA Concrete 18 çeşit koleksiyondan oluşuyor.

Renk skalasındaki çeşitlilik ile her dekorasyon tarzına uyum sağlayabilen koleksiyonlar, canlı ve enerji dolu renk seçeneklerinden oluşuyor.

Ana hatları geometrik ve minimalist çizgilerden oluşan koleksiyonlar, çiçek ve yaprak tasarımlarıyla da doğadan ilham alıyor.

Beton karolar, kusursuz kabartmalarla duvarlarda üç boyutlu bütünlük oluştururken, çağdaş görünümleri ve heykelimsi hatlarıyla modern sanata göndermeler yapıyor. İç ve dış mekanlar için sınırsız tasarım özgürlüğü sunan KAZA Concrete kaplamalar, duvar ve zeminlerde yeni bir dönem başlatıyor. 

 

A: Ortaklar Cad. Ünsal Sok. Saruhan Apt. No: 1/B Mecidiyeköy – İstanbul
T: 0212 347 25 04 – 05
W: www.kibrid.com, www.kazaconcrete.com

Etiketler

Bir yanıt yazın