Hareketli Mimari Sistemlere Ne Kadar Hakimsiniz?

Libart, Amerika’da mimari bürolara verdiği sertifikalı sunumları, Türkiye’de sizin ofisinizde veya Libart merkezinde ücretsiz olarak vermekte.

Libart, Türkiye’de geliştirdiği sistemler ile Türkiye’de, Amerika’da ve Avustralya’da üretim yapan ve 20 den fazla ülkeye ihracat yapan bir Türk firmasıdır. Amerika da mimarlik bürolarına verdiği AIA sertifikalı sunumlarını, sizin kendi ofisinizde veya Libart merkez binasında, 2014 yılı için Türkiye’de ki Mimari bürolara ücretsiz sunmakta. Bilgi ve randevu almak için 0212 879 02 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Libart Kimdir?

Libart, projeye özgü çözümler geliştiren, içeri ile dışarı arasında köprü işlevi gören özel konfor alanları oluşturan, hareketli mimari sistemler üretiyor.

Temel felsefesi “İçerinin rahatlığı, dışarının ferahlığı” olan firma, doğanın sunduğu ferahlığı iç mekânlara taşıyarak daha kullanışlı iç mekanlar yaratılmasını sağlıyor.

Mimari gelişmelere ve tüketici beklentilerine paralel olarak geliştirilen yenilikçi tasarımlarla Libart; Konutlar, restoranlar & kafeler, ticari yapılar & oteller ve endüstriyel tesisler için çözümler sunuyor.

Bir Türk firması olan Libart; İstanbul, Amerika ve Avustralya fabrikalarında üretilen sistemler ve dünyanın 20 farklı ülkesinde hayata geçirilen yenilikçi çözümler ile binlerce müşterisi için, güven, estetik ve konforun teminatı olarak yaşamaya devam ediyor.

Libart’ın Ürünlerinin Bazıları

Giyotin sistemler;
Libart’ın 2013 yılının son çeyreğinde geliştirdiği 4 x 4.5 m %66 açılır ve açıldığında korkuluk / parapet görevi de görebilen otomatik hareketli cam sistemleridir.

Örnek Proje
www.libart.com.tr/projeler/3589

ClearSky sistemler;
Skylight sistemler artık kapalı olmak zorunda değil.
Maksimum 24 x 60 m kapalı ve açık alan sağlayabilen hareketli çatı sistemleri.

Örnek Proje
www.libart.com.tr/projeler/4699

SolaGlide sitemler;
Özellikle Restoran ve kafelerin tercih ettiği bu sistemler hareketli Skylight (ışıklık) sistemleridir. Isı yalıtımlı bu sistemler cam ya da polikarbonat kaplamaya sahip olabilirler.

Örnek Proje
www.libart.com.tr/projeler/2955

Evolution sistemler;
Bu sistemler bağımsız (Freestanding) veya bir duvara dayanan (lean-to) olarak üretilir. Libart’ın geliştirdiği hareket mekanizması sayesinde motorlu ya da manuel olarak açılıp kapanabilirler.
Maksimum 20 x 60 m Kapalı alan sağlayabilirler

Örnek Proje
www.libart.com.tr/projeler/4601


İletişim:

A: Beylikdüzü Mermerciler Sitesi 2. Cad. No:8/1 34900 Büyükçekmece / İSTANBUL – TÜRKİYE
T: +90 (212) 879 02 65
F: +90 (212) 876 35 67
W: www.libart.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın