Geleceğin Yapılarına Baumit Zemin Sistemleri

100 yılı aşkın bir süredir kuru harç üretiminin vermiş olduğu uzmanlıkla geliştirilen Baumit Zemin Sistemleri, kullanıldığı alanları geleceğe taşıyacak şekilde formüle ediliyor.

Komple bir sistem sunan Baumit Zemin Sistemleri, standardize edilmiş ürün kaliteleri ile her türlü zemine hızlı uygulama ve yüksek performans avantajı sunuyor.

Rahat İşlenebilen, Şekillendirilebilen Ürünler

Özellikle alışveriş merkezleri, iş merkezleri, karma projeler için tercih edilen Baumit zemin şapları, yoğun yüke maruz kalan zeminler için ideal seçenekler sunuyor. Genel kullanım amacı ile geliştirilen E225 ve E160 zemin şapları, şantiye karışımlarına göre daha yüksek performans gösteriyor. Projeler için makine ile hızlı uygulama sağlayan E225 zemin şapında, ambalajlı olması nedeni ile minimum ürün kaybı yaşanıyor. C20-F5 sınıfı bir ürün olan E225, tüm uygulamalarda herhangi bir katkı maddesi ilavesine gerek kalmaksızın uygulanabiliyor.

Yüksek Mukavemet

Zemin sistemlerinin çimento esaslı şap ürünleri Baumit E160 ve Baumit E225 projelerde kullanılmak üzere geliştirilmiş, maksimum performansın sürekli sağlanabildiği, farklı iki basma dayanımına sahip ürünleri. E160 ve E225 ürünlerinin performans değerleri sürekli izlenebilir olarak projelere sunuluyor. Her noktada yüksek kalite sunan E160 zemin şapı, iç ve dış mekânlarda kullanılabiliyor. C16-F4 sınıfı bir malzeme olan E160, yerden ısıtmalı döşemeler ve ıslak hacimler için de kullanılabiliyor. Küçük metrajlarda hazırlanabilen ve kullanım kolaylığı sunan ürünün bir avantajı da paletli olarak depolanabilmesi.

Baumit Hazır Beton Ürünleri sadece ev değil, bahçe uygulamalarında da kullanılabiliyor. Beton B20 ve Beton B30 ürünleri, yüksek mukavemetli ve dona karşı dayanıklı olmalarından dolayı hem küçük hem de büyük alanlarda tercih edilebiliyor. Özellikle beton santrallerinin girmesinin sıkıntılı olduğu alanlarda, alışveriş, iş merkezi ya da konut projelerinde sıklıkla kullanılıyor. Ambalajlı ürünlerde pazarın en yüksek basma kuvvetine sahip Beton B30, sadece dolgu amaçlı değil, üzerinde gezinilen yüzeylere de uygulanabiliyor. Ayrıca paletli depolama avantajı da sunuyor.

Sıfır Çatlak

İç mekan zeminler için geliştirilen Nivello Quatro, “sıfır çatlak” özelliği ile markanın projelerde en iddialı ürünlerinden.

Kendiliğinden seviye alan kalsiyum sülfat bazlı ve beyaz renkte bir şap ürünü olan Nivello Quatro, halı, parke ve seramik altında kullanılabiliyor. Çimento, beton, kalsiyum sülfat ve asfalt zeminler kadar yerden ısıtma sistemleriyle de son derece performanslı bir ürün. 20 mm kalınlığa kadar tek seferde uygulanabiliyor; oluşturduğu homojen yüzey 72 saat içerisinde (5 mm’e kadar) üzerine kaplama yapılmasını sağlıyor.

Eski zemin renovasyonunun yanı sıra sağlık kuruluşlarında kullanılan PVC, vb. yer kaplamalarının alt yüzeylerinde mükemmel düzgünlükte bir zemin yaratması; alışveriş merkezleri uygulamalarında, yüksek mukavemet ve sıfır çatlak garantisi ile özellikle tercih ediliyor.

Referanslar:

 • Acıbadem Ünüversitesi, Ataşehir
 • İstanbulum
 • Maslak 42
 • MedicalPark Ankara
 • NEF Merter
 • Nida Kule
 • Özdilek AVM
 • Quasar İstanbul
 • Rönesans Tower
 • Soyak Kristal Kule
 • Zorlu Center,vb

A: Esenşehir Mah. Barajyolu Cad. Hale Sok. No:10-B 34776 Dudullu, Ümraniye – İstanbul
T: 
0 216 680 34 00
Baumit Müşteri Hattı: 0850 480 7 480

W: www.baumit.com.tr

F: BaumitTurkiye

Etiketler

Bir yanıt yazın