Forbo Zemin Sistemleri Çevresel Yaklaşım

%65'lik Pazar payıyla linolyumda dünyanın güçlü markası Forbo Flooring'in ürün gamı, ticari vinil zemin kaplamaları (rulo & karo, LVT, ESD, loose lay), flok halı kaplamaları, giriş sistemleri, tekstil ürünleri (karo halı, needlefelt) ve yarı ticari vinil zemin çözümlerinden oluşuyor.

 

Önceliğimiz doğayı korumak… 

 

“Forbo, tüm çevreyi koruyor, çevreyle ilgileniyor ve çevreye yatırım yapıyor.”

Forbo Flooring, her bir ürünün ve kurumun çevresel performansını ölçmek amacıyla Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi (LCA) kullanan ilk zemin kaplama malzemeleri üreticisi.


Forbo Zemin Sistemleri karbondioksit ve küresel ısınmanın sebep olduğu ve geri dönüşümü mümkün olmayan iklim değişikliklerine katkıda bulunan diğer tüm salınımları azaltmaya odaklanarak tüm çevresel etkileri iyileştirme hedefine odaklanmış bir çevre stratejisine sahip.

Daha iyi bir çevre yaratmayı amaçlıyoruz.

Forbo, üretimden performansına kadar tamamen sürdürülebilir zeminler tasarlıyor.

Çünkü Forbo Zemin Kaplamaları;

  • İnsana dost
  • Binaya dost
  • Çevreye dost

 

Böylece Forbo Flooring, müşterilerin içinde bulundukları binadan, yaşadıkları çevreye kadar, daha iyi bir ortamda çalışıp, rahatlamalarına yardımcı oluyor.

Zemin sistemlerinde global bir lider olarak bütün paydaşlarına daha iyi bir çevre yaratma sorumluluğu taşımayı öngören Forbo Flooring’in sunduğu hizmetler ve pazarı yönlendirişi dünya çapında zemin çözümlerinin trendini ve standartlarını belirliyor.

 

Forbo Flooring Yaşam Döngüsü Değerlendirmesi: Ürünlerin gerçek çevre performansını ölçmek için kullanılan şeffaf metodoloji.

Yeşil Tasarım Prensiplerine; verimliliği arttırmak, bakir hammaddelerin kullanımını azaltmak ve her zaman çevre için en uygun çözümü aramak için bağlı olan Forbo,  zemin kaplamalarını temiz, verimli ve %100 yenilenebilir elektrik enerjisi ile üretiyor.


Kaynakları optimize ediyoruz, yeniden kullanıyoruz, geri dönüştürüyoruz ve yeniliyoruz.

 

 

 

A: iTower Plaza, Bomonti Ar Sokak No: 3 D: 60 Bomonti, Şişli – İstanbul
T: 0212 809 03 16 – 03 17
F: 0212 809 03 18
W: www.forbo-flooring.com/tr/
  facebook.com/forboflooringturkiye
  instagram.com/forboflooringturkiye

Etiketler

Bir cevap yazın