Forbo Sarlon Trafic Akustik Vinil Çözümü

Sarlon Trafic EN 651 standardına uygun olup 2 metre eninde ve Grup T aşınma sınıfında bir vinil zemin kaplamasıdır.

%100 yeşil enerji kullanılarak geliştirilip üretilen Sarlon Trafic, NF-UPEC.A standardına göre 19 dB akustik performans sertifikasına sahip olmasının yanı sıra, 0,11 mm kalıcı batma direncine sahiptir.

Sarlon Trafic, kir tutmayan “Overclean XL” yüzey koruması sayesinde bakım kolaylığı sağlayarak, malzemenin yaşam ömrü maliyetini minimuma indiriyor. Böylelikle kullanım süresince cilalama ve sprey gibi yenilemeye ihtiyaç kalmıyor. Buna ek olarak, Forbo “Biostatic” işlemi uygulanmıştır (Fungistatik ve bakteriostatik işlem).

Yasaklanmış hiçbir madde (Phthalate, Formaldehit, Pentaklorofenol, ağır metaller, CMR 1A ve 1B) içermeyen Forbo Sarlon Trafic; Avrupa REACH Yönetmeliği ile uyumludur.

Ayrıca, Sarlon Trafic %50’nin üzerinde doğal kaynaklardan elde edilmiş materyal içeriyor. Geri dönüştürülerek ya da enerji geri kazanımı ile yenilenebilir özelliğe sahip.

Garanti süresi 7 yıl olup, Forbo Flooring bina giriş sistemlerinin, tüm bina girişleri için, Forbo tarafından belirtilen uygulama yönergelerine uyularak yapılması durumunda, bu garantiye ücretsiz 6 yıl daha ekleniyor.

 

A: iTower Plaza, Bomonti Ar Sokak No: 3 D: 60 Bomonti, Şişli – İstanbul
T: 0212 809 03 16 – 03 17
F: 0212 809 03 18
W: www.forbo-flooring.com/tr/
  facebook.com/forboflooringturkiye
  instagram.com/forboflooringturkiye

Etiketler

Bir yanıt yazın