Forbo Marmoleum Modular Serisi

Forbo Flooring'de Marmoleum'u özel yapan şey, 12 aylık bir sürede yetişen ve yenilenen doğal çevreden elde edilmiş hammaddelerden oluşması (keten tohumu yağı, reçine, odun unu, kireç taşı, pigmentler ve jüt).

Marmoleum’un %97’si doğal, %72’si yenilenebilir, %43’ü ise geri dönüştürülebilirdir.

Yüksek performanslı “Topshield2” yüzey koruması ve çift katmanlı “UV” koruması ile yüzey dayanımını arttırarak, malzemenin yaşam ömrü maliyetini minimuma indiren Marmoleum, esnek zemin kaplamaları arasında en sürdürebilir çözümü sunuyor.

İyi Bir Tasarımın Önemi

Marmoleum koleksiyonları söz konusu olunca, Forbo Flooring; gelenek ve göreneğin ötesinde bir bakış açısına sahip. Koleksiyondaki yeni tasarımlar, modern çevrelere uyarlamak için yeniden oluşturulan klasik tasarımların genişletilmesinin yanı sıra hoş renk nüansları ile ustaca yapılmış betonlara benzer.

Marmoleum Modular, mimar ve iç mimarlara renk, boyut ve şekil konularında karar verirken kendilerini rahat hissedecekleri bir online sistem sunuyor.

“Play with Grids Online” uygulaması ile yaratılabilecek farklı zemin tasarımları interaktif olarak incelenebiliyor.

Renklerle siz oynayın..
Forbo, Marmoleum Modular ile kullanıcısına geniş bir hareke alanı sağlıyor. Linolyum yer kaplamalarının kalbini oluşturan renk varyasyonlarını istenildiği gibi bir araya getirmek mümkün. 25 x 25 cm, 25 x 50 cm, 50 x 50 cm gibi bir çok farklı boyutlarda mevcut olan renk karolarını gölge ve mermer esintileriyle bir araya getirmek de mümkün.

Gölgeleri siz belirleyin..
“Play with Shade” koleksiyonu serin ve sıcak grilerden ve karizmatik siyah&beyaz seçeneklerden oluşuyor. Koleksiyon doğal görünüşlü taş ve beton zeminler yaratmaya izin veren hassas renk geçişlerine ev sahipliği yapıyor.

Mermerin modern dokusunu hissedin..
Forbo; çağdaş ve geleneksel mermer tasarımları yoğun, renkli ve gölgelenmiş mermer karolarını sade ve ince düşünülmüş yeni bir algıyla buluşturuyor. Çalışma, detayları ile gerçekçi bir taş zemin efekti yakalıyor.

Linolyum’un simgesi olan Marmoleum markası, Forbo Flooring’in gurudur. Marmoleum’u 120 yıldan fazla bir süredir üretiyoruz. Bunu yaparken, bu tanınmış markayı gelecek nesillere taşıyor, bu zengin mirasın korunmasını sağlıyor aynı zamanda bugün ve gelecek için en iyi zemin kaplama çözümlerini sunuyoruz. Daha sağlıklı nesiller ve çevre yaratmak için bastığınız her adımı önemsiyoruz. Daha iyi bir çevre oluşturun. Forbo Marmoleum’u seçin.

 

Forbo Zemin Sistemleri Türkiye’nin Facebook sitesi www.facebook.com/forboflooringturkiye adresinden ziyaret edilebilir.

A: iTower Plaza, Bomonti Ar Sokak No: 3 D: 60 Bomonti, Şişli – İstanbul
T: 0212 809 03 16 – 03 17
F: 0212 809 03 18
W: www.forbo-flooring.com/tr/
 
  facebook.com/forboflooringturkiye
  instagram.com/forboflooringturkiye
 

Etiketler

1 Yorum

  • mithat-incitasmithat-incitas says:

    renklerin hayatimizdaki onemini gozden gecirdikten sonar,bu konunun tasarim ve mimarlikta kendine hass yerini belli etmek hicde zor digil.
    renklerin ve motiflerin tasarimlara olan etkisini guncel ve moder mimarlikta dahada goze carpici bir sekilde goruyoruz.
    saygilar,mithat

Bir cevap yazın