Forbo Allura Flex ve Flotex Flok Halı

mimaristudio, Philip Morris Sabancı Pazarlama ve Satış AŞ Kağıthane Ofisi'nde Forbo Flooring ürünlerini kullanarak, göz alıcı tasarımlara hayat verdi...

Ofisin genelinde kullanılan Forbo Allura Flex lüks vinil karolara, toplantı odalarında Flotex flok halılar eşlik etti…

Aynı kalınlıkta olan bu iki Forbo koleksiyonu kot farkı olmadan, herhangi bir geçiş detayına ihtiyaç duymadan birlikte kullanılabiliyor. Böylece kusursuz ve kesintisiz tasarımlar yapılmasına imkan sağlıyor.

Allura lüks vinil karoları cam elyafıyla güçlendirilmiş yapısı sayesinde, üstün bir boyutsal stabiliteye sahip.

Allura serisi sunduğu sayısız yüzey alternatifi yanı sıra yoğun trafik alanlarında üst düzey dayanım gösteriyor. Yüzeyindeki özel “PUR” koruma tabakası ile kolay temizlik ve bakım sağlıyor.

Zaman içinde doğabilecek yenileme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Plank ve karo halinde uygulandığı için mağaza, restoran, otel vb. ticari mekanlar için vazgeçilmez zemin çözümleri sunuyor. Ayrıca renovasyon projelerinde düşük maliyetle hızlı ve kolay montaj sağlıyor.

  • Flotex flok halılar dayanımını ve kompakt yüzey yapısını su geçirmez köpük tabanı ve metrekareye düşen 80 milyon naylon 6.6 fiber liften oluşan yüzeyinden alırken, normalde yalnızca bir halının sağlayabileceği düşünülen sessizliği ve konforu yaşatıyor.
  • Flotex, darbe sesi indirgeme (>19dB) performansı ile sessiz iç mekanlar yaratmanıza olanak sağlıyor.
  • Sıkı iplik yapısı sayesinde toz ve kiri içerisinde hapsetmediği ve böylece kolay temizlenebildiği için diğer tüm halılardan farklı olarak UK Alerji Enstitüsü tarafından onaylanmış özel bir halıdır.

Etiketler

Bir cevap yazın