Baumit’den StarColor ve ProColor

Baumit, müşteri taleplerine daha hızlı yanıt verebilmek ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla Gebze'deki fabrikasında alt yapı çalışmalarını tamamlayarak boya üretimine başladı.

Baumit’in yeni boyaları StarColor ve ProColor, fabrikada üretilen ilk ürünler oldu.

StarColor, silikon esaslı, su buharı difüzyonuna açık, nefes alabilen ve yüksek oranda su iticiliği özellikli bir ürün. ProColor ise akrilik esaslı, difüzyon kabiliyeti ve su itici özelliğe sahip bir dış cephe boyası.

Fırça ya da rulo ile uygulanabilen boyalar, ısı yalıtım sistemlerinde son kat dekoratif kaplama üzerinde; istenirse mevcut sıvalı sistemler üzerine de uygulanabiliyor.Her iki ürün de örtücülüğü ve uzun ömürlülüğü geliştirilmiş, yüksek kaliteli ve performansları artırılmış ürünler olarak dış cephelere alternatif yaratıyor.

Ayrıca Avrupa’nın dış cepheler için geniş renk kartelasına sahip Baumit Life® renkleri yeni StarColor ve ProColor ile de tercih edilebiliyor. Baumit’in Life renk sistemi, dış cepheler için 888 renk alternatifi sunuyor. 94 ana rengin temel alındığı ve her rengin 8 farklı tonu geliştirilerek oluşturulan renk sisteminde, 6 farklı beyaz tonu, 7 kaplama dokusu ve 36 mozaik kaplama alternatifi bulunuyor. Baumit, Life renk sistemi ile herkese konutlarının dış cephelerinin tasarımında sınırsız seçenekler sunarak, en zarif pastel tonlardan en yoğun renk tonlarına varan bir yelpazede isteklerini karşılıyor.

Baumit, İleriye yönelik fikirler.

 

A: Acarlar İş Merkezi D Blk K:1 Kavacık – İstanbul
Baumit Müşteri Hattı : 0850 480 7 480
W: www.baumit.com.tr , www.facebook.com/BaumitTurkiye

Etiketler

Bir yanıt yazın