Mi’Marin Ilıca

Mahir & Ekin Vural İnşaat, Sungur İnşaat ve Norm Group'un ortaklığında kurulan SUV Yapı tarafından geliştirilen, tasarlanan ve satışı yapılan SUV Yapı Mi'Marin Ilıca Villaları Çeşme'de yer alıyor.

Ilıca Şantiye bölgesinin, imara yeni açılan bölümünde; Ilıca Plajı’na 5 dakika yürüme mesafesindeki alanda konumlanan Mi’Marin Ilıca, 8 tek villadan oluşan site konseptli bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Projenin tasarımında villaların müstakil konumlandırılması esas alınırken, sakinlere site olmanın avantajlarının da sunulacağı bir sistem yaratılıyor.

Mi’Marin Ilıca Villaları’nın bahçeleri Akdeniz peyzajına uygun şekillendiriliyor.

Villalarda ahşap dış cephe kullanımına gidilirken alt kat ve üst katta iki ayrı geniş terasa yer veriliyor. Bu sayede ev sakinlerinin dilediklerinde bir arada; dilediklerinde ise bireyselliklerini yaşayabilecekleri bağımsız yaşam alanları oluşturulması sağlanıyor.

Mi’Marin Ilıca Villaları’nın her birinin kendi kullanımına ayrılmış bir yansıma havuzu ve bahçesi bulunuyor. Projede, ortak aidat sistemi ile 12 ay sürecek güvenlik, peyzaj ve havuz bakımı hizmetleri sunuluyor.

Mi’Marin Ilıca Projesinde villaların donanımları:

– Ankastre beyaz eşyalar
– Tüm odalar, mutfak ve salonda multi sistem klima
– Tüm dairelere 2 araçlık açık otopark
– Tüm storlar alüminyum, motorlu
– Daire elektrik girişlerinde güvenlik anahtarı çekildiği anda elektriği (buzdolabı ve alarm hattı hariç)
– Işığa duyarlı dış alan aydınlatmaları
– Otomatik sulama sistemi

Etiketler

Bir cevap yazın