BodrumBodrum

Bilgili Holding tarafından geliştirilen BodrumBodrum projesi taşın, ahşabın ve gölgenin bir araya geldiği ve doğanın enerjisi ile harmanlanmış bir konsepte sahip.

Arif Özden, Sinan İzgi ve Tanju Özelgin gibi mimarların imzasını taşıyan BodrumBodrum Yalıkavak Tilkicik Koyu’na konumlanmış. Milas Bodrum Havaalanı’ndan 45 km uzaklıkta yer alan proje, toplam 26.000 metrekarelik alan üzerinde, 80 adet villa ve az sayıda daireden oluşuyor.

3 farklı tipte 2+1 ve 3+1 villa ve az sayıda da 2+1 daire tipinden oluşan projede, 16 adet dubleks villa ve kendilerine özel serinleme havuzuna sahip olan B tipi evler 237 m2 ile 266 m2 arasında değişiyor. Boyutları 237 m2 ile 284 m2 arasında farklılık gösteren C tipi evler 40 adet villadan oluşurken, koyun tüm manzarasına hakim D tipi evler ise 251 m2 ile 287 m2 arasında alternatifler sunuyor.

“BodrumBodrum” projesinde B, C ve D tiplerinin bahçeleri, terasları, balkonları, verandaları ve özel havuzları bulunuyor. Çatı terasının yanı sıra 2 odalı daire seçenekleri bulunan 12 adet 152 m2 E tipi teraslı daireler tatil için ideal olmakla birlikte Yalıkavak Tilkicik koyunun manzarasını sergiliyor.”BodrumBodrum”, deniz manzarasına açılan ahşap kaplamalı verandaları, 200 metre uzunluğunda özel, temiz ve sakin plajı, tekneler için özel iskelesi, yüzme havuzları, yüzen güneşlenme ve dinlenme alanları, cafe-restaurant ve fitness salonunun yanı sıra evlere ulaşımı sağlayan, yeraltından geçerek kapalı otoparka bağlanan özel araç yoluyla birlikte kapalı misafir otoparkı ile, Bodrum’un güzelliklerini farklı bir şekilde sunuyor.

Etiketler

1 Yorum

Bir yanıt yazın