Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Bursa Şubesi ve Lojman Binası Proje Yarışması Sonuçlandı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Bursa Şubesi ve Lojman Binası için açılan yarışma 16 Ağustos 2005 tarihinde sonuçlandı. Jüri kararına göre yarışmada birincilik ödülü Emine Didem Durakbaşa, Ömer Selçuk Baz, Walter Stelzhammer ve Ayşenur Kurtuluş Ünal'ın ekibine verildi.

1. Ödül

Mimar: Y.Mimar Emine Didem Durakbaşa
Yardımcı Mimar: Ömer Selçuk Baz,
Danışman Mimarlar: Walter Stelzhammer, Ayşenur Kurtuluş Ünal,
İnşaat Mühendisi: Ali Yalçın,
Makine Mühendisi: Ömer Köseli
Elektrik Mühendisi: Mustafa Ziver Üner

2. Ödül

Mimar: İlhami Kurt
Yardımcı Mimar: Hasan Yirmibeşoğlu
İnşaat Mühendisi: Erol Yümlü,
Makine Mühendisi: Sadi Beşer,
Elektrik Mühendisi: Y.Doç.Dr.Ferit Attar,
Peyzaj Mimarı: Kaan Sanıbelli

3. Ödül

Mimar: Yavuz Selim Sepin,
Yardımcı Mimarlar: Aycan İşcan, F.Hamza Çimen, Yasemin Yılmaz, Serkan Gudu,
İnşaat Mühendisi: Cenk Özkınık,
Makine Mühendisi: Türkay Yeşilkaya,
Elektrik Mühendisi: Recep Güray

1. Mansiyon

Mimar: Mustafa Mürşit Günday,
Yardımcı Mimarlar: İpek Öztürk, İhsan Yıldırım, Nur Durmaz, Mustafa Türkeri
İnşaat Mühendisi: Orhan Sarıkaya
Makine Y. Mühendisi: M. Bülent Özgür.
Elektrik Mühendisi: H. Sinan Oktay
Peyzaj Mimarı: Serpil Öztekin

2. Mansiyon

Mimarlar: Y.Mimar D. Ümit Yücel, Y. Mimar Çiğdem Yücel,
Peyzaj Y. Mimarı: Dr. Gül Sayan Atanur
Yardımcı Mimarlar: Zekeriya Aktaş, Ersin Fidanoğlu, Çiğdem Erdoğan, Serhan Güler, Onur Karaca, Sırrı Arkan,
İnşaat Mühendisi: Yaşar Poyraz
Makine Mühendisi: Suat Gülçimen,
Elektrik Mühendisi: Nureddin Bezir.

3. Mansiyon

Mimarlar: Y. Mimar İlker Fatih Özorhon, Y. Mimar Güliz Küçüközdemir
Yardımcı Mimar: Özgür Özkan
İnşaat Mühendisi: Kıvan İpekar
Makine Mühendisi: Bülent Süzer
Elektrik Mühendisi: Ömer Akdemir

4. Mansiyon

Mimarlar: Mahir Ünal, Erguvan Ö. Toplu
İnşaat Mühendisi: Melih Bulgur
Makine Mühendisi: H.Hami Erdem
Elektrik Mühendisi: Hüseyin Gülsoy
Peyzaj Mimarı: Ceyda Özbilen

5. Mansiyon

Mimarlar: Gülay Keleş Usta, Ayhan Usta, Ali Kemal Şeremet
Yardımcı Mimarlar: Tunahan Koç, Şükrü Henden, Necmettin Selimoğlu
İnşaat Mühendisi: Mehmet Uz
Makine Mühendisi: Bülent Aydın
Elektrik Mühendisi: Okan Beşer
Peyzaj Mimarı: Engin Aktaş

Etiketler

Bir cevap yazın