GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları-04: İşleyen Mekanlar

GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları'nın dördüncüsü, "İşleyen Mekanlar" üst başlığıyla 1 Kasım'da GROHE Live! Center Istanbul'da yapılacak.

GROHE Türkiye ve Arkitera Mimarlık Merkezi iş birliğinde mimarlara, tasarımcılara yönelik olarak düzenlenen GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları’nın dördüncüsü 1 Kasım Perşembe günü yapılacak.

“İşleyen Mekanlar”

Geçtiğimiz yıllarda Su, Barınma ve Konfor başlıklarında düzenlenen GL!C (GROHE Live!Center) Buluşmaları’nın dördüncüsünün başlığı “İşleyen Mekanlar”. Bu başlık altında kitlelerin ziyaret ettiği, bir yerden bir yere ulaştığı, içinden geçip gittiği yapıların doğru işleyen bir plan şemasına sahip olması belki her şeyden daha fazla önem taşıyor. 

Bu konuda uzman mimarlar, spor, ulaşım, sanayi, eğitim yapılarının ve AVM’lerin doğru ele alınmış işleyiş şemalarının kendi tasarımlarında nasıl fark yarattığı, işveren ve kullanıcı bacağını nasıl doğru yönlendirdiğini kendi projeleri üzerinden anlatacaklar. Ders niteliğindeki bu etkinliğe katılacak, 5 farklı mimarlık ofisinden konuşmacılar ve konu başlıkları şu şekilde:

Konuşmacılar:

Etkinlik Programı:

19:00-19:45 Hoşgeldiniz ikramı, Grohe Live Center turu
19:45-20:45 Sunumlar, soru-cevaplar
20:45-22:00 Kokteyl

Sınırlı sayıda izleyicinin katılacağı etkinliğe eventbrite üzerinden kayıt olmakta gecikmeyin.

Etiketler

Bir cevap yazın