ARCHICAD 19, Her Zamankinden Daha Hızlı!

GRAPHISOFT ARCHICAD 19 her zamankinden daha hızlı! Görüntü tazelemelerinin beklenmesine gerek kalmadı. Bu versiyonla birlikte, BIM endüstrisinde bir ilk olarak, GRAPHISOFT 64-bit olan gücünü çoklu çekirdeklerin atıl gücünü devreye alarak geliştirdi ve arka planda çalışan çoklu işleme teknolojisini sundu. Artık ARCHICAD daha hızlı yanıtlar veriyor ve bu turbo beslemeli güncelleme ARCHICAD yazılımını, BIM endüstrisinde dünya liderlerinden yapıyor.

PERFORMANS – Her Zamankinden Daha Hızlı

Arka Plan İşleme
ARCHICAD 19’un yeni arka planda işlem yapma özelliği, neredeyse eş zamanlı model görünümleri oluşturuyor. Proje verisi miktarına, bilgisayara ve iş akışına bağlı olarak, ARCHICAD 19, BIM tabanlı 3B görünümleri %70 daha hızlı ekrana getiriyor. ARCHICAD’e yapılan bu turbo şarj ek, onu BIM alanında hız lideri konumuna yerleştiriyor.

OpenGL İyileştirmeleri
Optimize edilen OpenGL, en büyük yapı modellerinde dahi kesintisiz ve hızlı gezinim sağlıyor.

MİMARİ – Mimarlar için Mimarlar Tarafından

Nokta Bulutu Desteği
ARCHICAD 19, 3B lazer tarayıcı teknolojisini kullanarak daha hızlı, hatasız yapı rölövelerinin alınmasını sağlayan nokta bulutlarını okuyor.

3B Yüzey Boyacısı
ARCHICAD 19 anlık görsel geri beslemelerle 3B’deki yapı yüzeylerinin sezgisel, sürükle-bırak ile düzenlenmesini sağlıyor.

SEZGİ – Sezgisel İş Akışı Geliştirmeleri

Geliştirilmiş Mac ve Windows Deneyimi
ARCHICAD 19 hem Mac hem Windows kullanıcıları için çalışma ortamı iyileştirmeleri içeriyor. Sekme-tabanlı çalışma ortamı, farklı görünüşlere (kesit, 3B gibi) ulaşmayı kolaylaştırıyor. Ek olarak, tam ekran modunun doğru şekilde çalışması, ARCHICAD 19’u Mac ortamındaki en “doğal” BIM uygulaması yapıyor.

Sürekli Yardımcı Çizgiler
Yeni Yardımcı Çizgiler, Yakalama Yardımcıları ve Yakalama Noktaları, doğru bir şekilde eleman oluşturma ve düzeltme için kalıcı grafik yardımı sağlıyor.

OPEN BIM – OPEN BIM’de Öncü

Geliştirilmiş Çakışma Algılama Özelliği
Çakışma algılama – ücretli MEP Modeler eklentisi kullanılarak- tüm MEP elemanlarıyla ve hangi MEP uygulamasından aktarıldığına bakılmaksızın tüm IFC MEP modeli elemanlarıyla çalışabiliyor. Çakışma algılama özelliğinin geliştirilmesiyle artık ARCHICAD 19 bilgisayarın yavaşlamasını engellemek için çok çekirdek kullanımı sayesinde daha hızlı sonuçlar üretiyor.

Ücretsiz Türkçe deneme sürümü buradan hesap oluşturarak indirilebilir.

 

BIMSOFT Yazılım Teknolojileri
T: 0 850 333 60 90
W: www.bimsoft.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir