+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

“Borusan Neşe Fabrikası” Yarışması Sonuçlandı

22 Nisan 2013, 18:02
  defa okundu.

“Borusan Neşe Fabrikası” Yarışması sonuçlandı. Yarışmanın kolokyumu 14 Mayıs'ta...

“Borusan Neşe Fabrikası” Yarışması Sonuçlandı

Birinci Ödül

Ekip Üyeleri (Sıra: 11 Rumuz: 56410)

Hakkı Can Özkan, Ekip başı, (Y.Mimar, YTÜ)
Serdar Köroğlu, Yardımcı, (Mimar, YTÜ)

İkinci Ödül

Ekip Üyeleri (Sıra: 36 Rumuz: 61720)

Kerem Çınar, Ekip başı, (Mimar, İTÜ)
M. Göktuğ Dedeoğlu, (Mimar, Beykent Ü.)
Cansu Uzunalioğlu, (Mimar, Beykent Ü.)

Üçüncü Ödül

Ekip Üyeleri (Sıra: 2 Rumuz: 25183)

Ayşegül Akçay, Ekip başı, (Y. Mimar, DEÜ)
Güner Arıcı Kaba, (Mimar, ODTÜ)

Eşdeğer Mansiyonlar

Ekip Üyeleri (Sıra: 18 Rumuz: 12047B)

Boğaçhan Dündaralp, Ekip başı, (Mimar, DEÜ)
Berna Dündaralp, (Mimar, DEÜ)
Lale Ceylan, (Mimar, İTÜ)
Çağrı Helvacıoğlu, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)
Sarhang Dellal, Yardımcı, (Y. Mimar, Erciyes Ü.)

Ekip Üyeleri (Sıra: 126 Rumuz: 12043)

N. Kerem Piker, Ekip başı, (Mimar, İTÜ)
Elena Pazzaglia, Yardımcı,(Öğrenci, Uni. of Florence)
Gonca Hande Şahin, Yardımcı, (Öğrenci, Bahçeşehir Ü.)
Merve Özhan, Yardımcı, (Öğrenci, Bahçeşehir Ü.)

Ekip Üyeleri (Sıra: 179 Rumuz: 97423)

Mualla Kayaçetin, Ekipbaşı, (Mimar, Gazi Ü.)
Elçin Kara, (Y. Mimar, İTÜ)
Çiğdem Nur Turhan, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)
Henrik Schülte, Danışman, (Mimar, Bauhaus Weimar)

Satın Alma

Ekip Üyeleri (Sıra: 51 Rumuz: 93417)

Ayşe Aslı Suner, Ekip başı, (Mimar, YTÜ)
Ayşe Aydoğan, Yardımcı, (Mimar, Paris La Vilette Mimarlık Okulu)
Zeynep Aksöz, Yardımcı, (Mimar, Viyana Teknik Ü.)
Ayşe Bozkurt, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)

Ekip Üyeleri (Sıra: 81 Rumuz: 10694)

Zehra Saday Aygün, Ekip başı, (Mimar, İTÜ)
Zuhal Kol, Yardımcı, (Mimar, İTÜ) 
Carlos Zarco Sanz, Yardımcı, (Mimar, Uni.Europea de Madrid) 
Jose Luis Hidalgo Loma-Ossario, Yardımcı, (Öğrenci, Uni. Politecnica de Madrid)

Ekip Üyeleri (Sıra: 96 Rumuz: 49271)

Stefan Rizo, Ekip başı, (Mimar, Viyana Teknik Ü.)
Banu Tangüler, Yardımcı, (Mimar, Yeditepe Ü.)
Selen Aksoy, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)
Semiha Altıntaş, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)

Ekip Üyeleri (Sıra: 102 Rumuz: 25731)

Murat Şanal, Ekip başı, (Y. Mimar, YTÜ)
Aleksis Anne Şanal, Yardımcı, (Y. Mimar, MIT)
Merve Akdağ Öner, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)
Orkun Beydağı, Yardımcı, (Y. Mimar, İTÜ)
Begüm Arseven Öner, Yardımcı, (Y. Mimar, İTÜ)

Ekip Üyeleri (Sıra: 121 Rumuz: 36572)

Emrah Akpınar, Ekip başı, (Mimar, DEÜ)
Turgut Şakiroğlu, (Mimar, DEÜ)

Yarışmanın kolokyum, sergi ve ödül töreni 14 Mayıs 2013 Salı günü saat 17:30'da Yapı-Endüstri Merkezi'nde gerçekleşecek.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler