İtalya’da İç Mekan Tasarımı Master Bursu

Tasarım alanında İtalya'nın önde gelen okullarından biri olan Domus Academy, Ocak 2012′de başlayacak olan master programı Interior Design için iki öğrenciye %50 burs veriyor.

Burs yarışmasına başvurmak için ne yapmalıyım?
Burs yarışmasına başvurmak için Domus Academy Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’e email gönderip, proje konusunun anlatıldığı dökümanı isteyin, vera@veraedu.com adresinden.

Bursa başvurmak için gerekli belgeler nelerdir? Proje hangi formatta hazırlanacak?
Maksimum 3 sayfa, A4 formatında hazırlanmış, projenizi anlatan yazılı açıklama. 2 tane A3 boyutunda board, yani projeniz. En fazla bir sayfa A4 boyutunda İngilizce CV. Bu belgeler aynı zamanda dijital ortamda da hazırlanacak. dijital olanlar vera@veraedu.com adresine gönderilecek, asıl proje ise posta yoluyla veya elden Vera Eğitim Teşvikiye İstanbul ofisine teslim edilecek.

Son başvuru ne zaman?
Belgelerin 26 Ağustos’ta İtalya’da olması gerekiyor. Türkiye’den gönderi 25 Ağustos sabahı yapılacak. Dolayısıyla Vera Eğitim’e en geç 24 Ağustos’ta bütün belgelerin ulaşması gerekiyor.

Burs miktarı nedir? Kaç kişiye burs verilecek?
Toplam 2 öğrenciye %50 burs verilecek. Domus Academy master ücreti 22 200€. Burs kazanıldığı durumda ücret 11 100€’ya denk geliyor.

Detaylı bilgi için: Vera Eğitim Danışmanlık

Etiketler

Bir yanıt yazın