IED Master Burs Yarışması 2016

İtalya’nın Milano, Roma, Torino gibi farklı şehirlerinde kampüsleri olan tasarım okulu IED’in master programları için açtığı burs yarışmasına başvurular 15 Eylül’de kapanıyor.

Toplamda 72 tane burs verilecek. Burslar eğitim ücreti üzerinden %50 oranında. Burs ile 1 yıllık master programının ücreti 11.200€ oluyor.

Bursun geçerli olduğu departmanlar design, fashion, visual arts, communication ve art. Belli başlı bölümler: Product Design, Interior Design, Smart Building and Sustainable Design, Interior Design for Luxury Living, Transportation Design, Fashion Design, Fashion Communication and Styling, Fashion Design Management, Fashion Marketing, Luxury Marketing Management, Jewelry Design, Fashion Business, Animation Design, Graphic Design, Brand Management and Communication, Arts Management.

Her bölüm için proje isteniyor. İstenen proje içeriği bölüme göre değişiyor. Orjinal burs metni CV ile mail adreslerinden istenebilir: [email protected] ve [email protected]

Yarışma için istenen belgeler:

– Online kayıt formu doldurulacak ve sisteme projenin konsept çizimleri ve görselleri, projenin adı, proje fikrini anlatan 10 satırlık bir açıklama yüklenecek.

– CV, motivasyon mektubu, pasaport kopyası, dil sertifikası, proje ve proje konseptini anlatan yazı email ile [email protected] ve [email protected] adreslerine iletilecek.

Yarışmanın tam metni ve başvuru formu IED Türkiye resmi temsilcisi Vera Eğitim’den istenebilir. Danışmanlık hizmeti ücretsiz olup, burs metni ve başvuru formu istenirken CV’lerin paylaşılması gerekmektedir. Burs kazanmış örnek projeleri görmek için 0 216 504 20 12 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden randevu alınabilir. 

Takvim:

Başlangıç Tarihi: 26 Ocak 2017
Eğitim Dili: İngilizce
Eğitim Süresi: 1 yıl

Etiketler

Bir cevap yazın