Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışması

“Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Hizmet Binası” mimari projelerinin elde edilme işi, Tepebaşı Belediye Başkanlığı tarafından “Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Mühendislik, Kentsel Tasarım Projeleri, Şehir ve Bölge Planlama ve Güzel Sanat Eserleri Yarışmaları Yönetmeliği” kuralları içinde “Serbest, Ulusal ve Tek Kademeli” olarak yarışmaya çıkarılmıştır.

Yarışmanın amacı “Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Hizmet Binası” konulu tasarım gerçekleştirilirken, kültür, sanat, bilim ve çevre değerlerinin rekabet yolu ile geliştirilmesine, çok sayıda seçenekten ekonomik, işlevsel ve yenilikçi çözümlerin seçilmesine, müelliflerinin saptanmasına ve güzel sanatların teşvikine; ayrıca, ilgili mesleklerin gelişmesine, etik değerlerin yerleşmesine, uluslararası rekabet gücü kazanmalarına uygun ortam sağlamaktır.

Jüri:

Danışman Jüri Üyesi
Hülya Çopuroğlu
Halit Halaç
Sadun Özel
Tacettin Sarıoğlu

Asli Jüri Üyesi
Hasan Özbay
Mustafa Mürşit Günday
Bünyamin Derman
Celal Abdi Güzer
Alhan Gedik
Yakup Hazan
Mehmet Şener Küçükdoğu

Yedek Jüri Üyesi
Mehmet Soylu
Hasan Gönen
İpek Öztürk

Raportör
Piraye Cengiz
Saygın Can Oğuz

Tarihler

Kayıtların başlaması: 31/08/2004
Yarışmanın ilan edilmesi: 31/08/2004
Soru sorma için son gün: 23/09/2004
Kayıtların kapanması: 23/11/2004
Jüri inceleme süresinin başlaması: 15/12/2004
Kazananların açıklanması: 20/12/2004

Yarışma şartnamesi 50 milyon TL karşılığı olarak raportörlük adresinden bizzat temin edilebilir. Eskişehir dışından ise, şartname ücretinin T.C. Vakıflar bankası eskişehir şubesi 2072268 nolu Tepebaşı Belediyesi vergi hesabına yatırıldığı ve üzerinde isim ve adres bilgileri bulunan dekontun yarışma raportörlüğüne fakslandığı takdirde şartname ödemeli olarak belirtilen adrese gönderilecektir.

Adres: Saygın Can Oğuz, Tepebaşı Belediyesi İmar Müdürlüğü Eskişehir
Tel: 0222 220 54 53 – 138 (Piraye Cengiz) 148 (Saygın Can Oğuz)
Faks: 0222 221 22 54 (Faksların üzerine “Tepebaşı Belediyesi Hizmet Binası Yarışma Raportörlüğünün Dikkatine” uyarısı mutlaka yazılmalıdır.)
www.tepebasi-bld.gov.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın