Design for All

Bu yarışma ile Milano kampüsünde yer alan programlar için toplamda 7 adet %50 burs verilecek.

İtalya’nın tasarım okullarından IED, 2014 dönemi master programları için burs yarışmalarını duyurdu. Bu yarışma ile Milano kampüsünde yer alan programlar için toplamda 7 adet %50 burs verilecek. Bu bölümlerden biri de Interior Design.

Proje konusu nedir?

Bu seneki burs yarışmasının konusu: “Design for All”

Detaylı bilgi için mutlaka Vera Eğitim ile iletişime geçiniz. [email protected]

Proje hangi formatta hazırlanacak? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir?

Dijital form online olarak doldurulacak. Projenizi anlatan 5 adet resim (çizim de olabilir) min 600 pixel, 72 dpi ve max 2 mgb büyüklüğünde jpeg formatında hazırlanacak ve yine online olarak yüklenecek. (video formatı da kabul edilebilir)

Buna ek olarak CV, motivasyon mektubu, pasaport kopyası, İngilizce yeterlilik sertifikası, portfolyo / essay (portfolyo istemeyen bölümler için) pdf formatında hazırlanacak ve mail yoluyla iletilecek.

Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgileri ve okulun başvuru formunu [email protected] adresinden temin edebilirsiniz. Lütfen telefon numaranızı da yazarak ilgilendiğiniz bölümün adını belirtin ki sizlerle bu konudaki tecrübelerimizi de paylaşabilelim.

Belgeleri nereye göndereceğim?

Bütün belgeler IED resmi Türkiye temsilcisi Vera Eğitim’e e-mail yoluyla ulaştırılacak: [email protected]

Başvuru için bir ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır, başvuru için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Vera Eğitim Danışmanlık, IED’ in resmi temsilcisi olduğundan buradaki ofisi gibi çalışır. Hiçbir aşamada ücret ödemezsiniz.

Son başvuru tarihi ne zaman?

Son başvuru 20 Kasım 2013. Bu tarihte belgelerin İtalya’ya ulaşmış olması gerekiyor. Fakat son günü beklememekte fayda var.

Detaylı bilgi için lütfen Vera Eğitim ile iletişime geçiniz.

Etiketler

1 Yorum

Bir cevap yazın