”Creative Diary” – IED Uluslararası Lisans Burs Yarışması 2014-2015

"Creative Diary" - IED Uluslararası eğitim ağı İtalya ve İspanya’da 31 kişiye burs vermeye devam ediyor. Yarışmanın son teslim tarihi 13 Mayıs 2014.

Tüm dünyada genç yaratıcı tasarımcılar 2014-2015 okul dönemi çalışmaları için Milan, Roma, Turin, Cagliari, Venedik, Floransa, Madrid ve Barselona’da 31 IED uluslararası lisans bursu kazanmak için yarışacak.

Bu yarışma tüm dünyadaki genç öğrencilere açık. IED, 18-28 yaş arasındaki yaratıcı yetenekli gençleri tasarım, moda, görsel iletişim ve yönetim konusunda lisans bursu ile ödüllendirecek.

Yarışmanın bu yılki teması Ülkem (Yurdum). Başlangıç noktası; öğrencinin kendi ülkesi, kendi insanı, dili, tarihi, doğası, gelenekleri ve alışkanlıkları olacak. Öğrenciler yeni fikirlere sahip olmayı amaç edinerek bu fikirlerini kendi ülkesi ve yenilik ruhu, gelenek ve yeni fikirler, yerel tecrübeler ve global ihtiyaçlar arasında birleştirmeleri bekleniyor.

Öğrencilerden kendi ülkelerinin en iyi özelliklerini kitlelere sunmak için yenilikçi önerileri ortaya çıkarmaları bekleniyor. Tasarım ve Görsel İletişim bu amacı anlamada ana araç olacak.

Yarışmanın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Son başvuru tarihi: 13 Mayıs 2014 23.59 (İtalya saati)

Etiketler

Bir cevap yazın