Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri 2011

Bu yıl ilki düzenlenecek ve sektörde büyük bir boşluğu dolduracak olan "Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri" için Aday Önerme süreci başladı.

Çatı&Cephe sektörünün 2010-2011 yıllarında piyasaya sürülmüş başarılı malzemelerini Çatı ve Cephe dergisi okurları belirleyecek. B2B Medya, sekiz yıldır düzenlediği Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleriyle birlikte önemli bir eksikliği tamamlayacak olan “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” organizasyonunda Aday Önerme süreci de başladı.

B2B Medya markası altında yayımlanmakta olan Yalıtım dergisinin 2004 yılında ilkini düzenlediği “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri”ndeki deneyim, YSBÖ’nin yalıtım sektörünün pazarlama iletişimi çalışmalarına olan açık katkısı, bu yeni organizasyonun sektöre yaratacağı katma değer için de kuvvetli bir fikir veriyor.

Çatı&Cephe sektöründe, yeni malzemelerin tanıtılması ve başarının ödüllendirilmesini amaçlayan “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” için sektörün kanaat önderleriyle görüşmeler tamamlandı. Çatı ve Cephe dergisi Yazı İşleri kadrosu, B2B Medya Editörler Kurulu üyelerinden oluşturulan Organizasyon Komitesi bu yıl ilki düzenlenecek olan Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri için ödül kategorilerini, adaylık koşullarını ve çalışma takvimini belirledi.

Dört ayrı kategoride düzenleniyor
Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri “Çatı” ve “Cephe” olarak iki ana başlıkta ve her iki başlığın altında ikişer olmak üzere dört kategoride düzenlenecek.

“Çatı” başlığı altında “Yılın Çatı Kaplama Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Çatı Sistem Bileşeni” ödül alacak. “Cephe” başlığı altında ise “Yılın Cephe Malzemesi/Sistemi” ve “Yılın Cephe Sistem Bileşeni” ödüle hak kazanacak.

Kimler Aday Olabilir?
Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödüllerine aday olabilmek için Çatı ve Cephe dergisinde yer alan Aday Önerme Formu ile firmalar bizzat başvuruda bulunabileceği gibi okurlar tarafından da aday önerilebilecek. Arzu eden okurlar Aday Önerme işlemlerini www.cativecephe.com sitesinde yer alan formu doldurarak da yapabiledekler.

Aday ürünlerde:
– İlk organizasyona özel uygulama olarak aday olacak malzemenin son iki yıl içinde pazara sunulmuş olması (1 Ocak 2010-31 Aralık 2011 tarihleri arasında)

– Ürün performansının tartışılmaz olması (Uluslararası ürün kalite belgelerine sahip veya en az TSE standartlarına uyumlu olduğunun belgelenmiş olması)

– Bilinen eski bir ürünün yeni isim ve marka ile pazara sunulmamış olması

koşulları aranacak.

Kazananlar Nasıl Belirlenecek?..
Adaylar başvurularını 2012 yılının Şubat ayı sonuna kadar Aday Önerme Formu ile Çatı ve Cephe dergisine ulaştıracak. Organizasyon komitesi, koşulları karşılayan adayları kararlaştıracak ve Çatı ve Cephe dergisinin Mart 2012 sayısında adayların yer aldığı oy verme formu yayınlanacak.

Çatı ve Cephe dergisi okurları dergide ve www.cativecephe.com web sitesinde yer alan Oy Verme Formu ile 15 Nisan 2012 tarihine kadar oylarını kullanabilecekler.

2012 yılının nisan ayında toplanacak olan “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri Seçici Kurulu” okur oylarını değerlendirecek ve ödül sahiplerini belirlemek için oylama yapacak.

Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri 2011’in sahipleri Çatı ve Cephe dergisinin Mayıs sayısında açıklanacak. Ödül sahiplerine ödülleri Yapı İstanbul 2012 Fuarı’nda düzenlenecek bir törenle takdim edilecek.

Bilgi: Uğur Doğan
ugurdogan@b2bmedya.com
0216 651 78 78

Etiketler

Bir yanıt yazın