ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü 2013

Gayrimenkul Ödülü'ne son başvuru tarihi 28 Şubat 2013.

10 – 11 Nisan 2013 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ArkiPARC 2013 kapsamında sahiplerini bulacak ödül ile fiziksel çevrenin niteliğinin iyileştirilmesine katkı sağlayan kişi ve kurumların onurlandırılması amaçlanıyor. ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü, 2013 yılında “Konut, Ofis, Otel, Alışveriş Merkezi, Alternatif Yatırımlar ve Karma Kullanım” olmak üzere toplam altı kategoride “proje” üzerinden geliştirici ve mimarına veriliyor.

Ödül Seçici Kurulu:
Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş
Kuzeybatı Gayrimenkul AŞ.Genel Müdürü Murat Ergin
TSKB Gayrimenkul Değerleme AŞ Genel Müdürü Işıl Dinçer
Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya
Extensa Genel Müdürü Aysu Özlem Gökçe
Servotel Corporation İstanbul Office Başkan Yardımcısı Ayla Heyfegil
Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H.İnanç Kabadayı
Milliyet Gazetesi Emlak Koordinatörü Yavuz Karaman
Optimus Mimarlık Tasarım Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Cemal Mutlu gibi konusunda Türkiye’de gündemi belirleyen önemli isimlerden oluşuyor.

Türkiye sınırları içinde son beş yılda inşası tamamlanmış projelerin katılabileceği Gayrimenkul Ödülü’ne son başvuru tarihi ise 28 Şubat 2013.

Ödül Sahiplerini Ziyaretçiler Belirleyecek
Ödülün ilk aşamasında seçici kurul her bir kategori için üçer finalisti belirleyecek. Finalistler arasından kazananlar ise ArkiPARC etkinlik mekanında yapılacak oylamayla belirlenecek. Bu oylamada ArkiPARC etkinliğine katılan ziyaretçi, katılımcı, konuşmacı ve basın
yaka kartına sahip kişiler her bir kategori için sadece bir oy kullanarak kazananları seçecek. Ödüller 11 Nisan 2013 Perşembe günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek bir törenle sahiplerini bulacak.

ArkiPARC Gayrimenkul Ödülü ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için www.arkiparc.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın