ArkiPARC 2013 Belediye Ödülü

Son Başvuru Tarihi 28 Şubat 2013.

ArkiPARC 2013 Belediye Ödülü 10 – 11 Nisan 2013 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ArkiPARC 2013 Gayrimenkul Fuarı kapsamında sahiplerini bulacak.

Belediye Ödülü 10 – 11 Nisan 2013 tarihleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ArkiPARC 2013 Gayrimenkul Fuarı kapsamında sahiplerini bulacak.

ArkiPARC Belediye Ödülü 2013, belediyeler tarafından hayata geçirilen kamu hizmetlerini aynı zamanda gayrimenkul alanında, kentli için olumlu yönde bir değer artışının gerçeleşmesine sebep olan uygulamaların teşvik edilmesini hedeflemekte. Bahsedilen kamu hizmetlerinin uygulandıkları kentlerde sağlıklı değer artışlarına sebep olması ve kentlilerin yaşam kalitesinde doğrudan bir artış gözlemlenmesi şartı da aranmakta. Ödül, sıralanan gerekçeler neticesinde veya bu hizmetlerin gerçekleşmesi için gerekli koşulları sağlamasında gösterdiği rolden ötürü belediyenin tüzel kişiliğine verilecek. Ödüle büyükşehir, il ve ilçe belediyeleri başvuru yapabilecek.

Belediye Ödülü 2013, gayrimenkul ve kent alanında uzman jürinin oyları ile belirlenecek.

Jüride; EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, SK Planlama Yöneticisi, Şehir Plancısı Semra Kutluay, Mentor Proje Yönetimi Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Akkum, Kentsel Strateji Danışmanlık Ortağı, Şehir Plancısı Ali Faruk Göksu, Argos Yapı yöneticisi Aslı Özbay, Atılım Üniversitesi öğretim görevlisi Dr. Savaş Zafer Şahin ve Ağaoğlu Şirketler Grubu Genel Müdürü Hasan Rahvalı yer almakta.

ArkiPARC 2013 Belediye Ödülü, 11 Nisan 2013 Perşembe günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek bir törenle sahiplerini bulacak.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2013
Ödül Töreni: 11 Nisan 2013

Ödül şartnamesine www.arkiparc.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın