4. Betonik Fikirler Proje Yarışması

Son başvuru tarihi 15 Mart 2013.

Akçansa, yeni konut veya iş yeri alacak kişilere betonun markasını sorgulatmak; sürdürülebilir gelecekte çimento ve betonun önemini vurgulamak amacıyla 4. kez’ Betonik Fikirler Proje Yarışması’nı düzenliyor. Türkiye’deki tüm İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, İletişim, Güzel Sanatlar, İktisadi ve İdari fakültelerinin lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık olan yarışmada öğrenciler, çimento ve betonun marka bilincini arttıracak ve farkındalık yaratacak çözüm projeleri üretecekler.

Akçansa A.Ş.’nin düzenlediği “Beton’da Farkındalık Yarat, Hayata Değer Kat” konulu Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın başvuruları 18 Şubat Pazartesi günü başladı. Tüm üniversite öğrencilerine açık olan Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın son başvuru tarihi 15 Mart Cuma, son proje teslim tarihi ise 12 Nisan Cuma günü. Öğrenciler yarışmaya en az 2, en çok 4 kişilik gruplar halinde katılabilecekler.

Yarışma sonucunda birinci olan grubun kazananlarına iPad, 2. Gruba 3.000 TL ve 3. gruba ise 1.500 TL’lik Teknosa hediye çeki verilecek.

Birinci olan ekip, Akçansa’da staj yapma hakkı da elde edecek. Ayrıca Akçansa, Betonik Fikirler Proje Yarışması’na katılan her bir yarışmacı için TEMA’ya bir fidan bağışlayarak, daha yeşil bir dünya için gerçekleştirdiği projelere gençleri de ortak edecek.

Dereceye girenlere ödülleri,15 Mayıs 2013 tarihinde Sabancı Center’da düzenlenecek bir törenle verilecek.

Etiketler

Bir cevap yazın