21GünFoto-Challenge #İKÜarchipandemic

İstanbul Kültür Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü Instagram üzerinden tüm Mimarlık, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, Endüstriyel Tasarım, Şehir ve Bölge Planlama, Peyzaj Mimarlığı lisans öğrencilerine yönelik bir fotoğraf yarışması düzenliyor.

“#İKÜarchipandemic” Mimarlık ve Pandemi konulu Instagram foto-challenge yarışması:

“#İKÜarchipandemic” isimli yarışma, mimarlık ve pandemi konulu 16 Kasım 2020-7 Aralık 2020 tarihleri arasında 21 gün sürecek bir photo-challenge yarışmasıdır.

ÖDÜLLER

Birincilik Ödülü: 750tl

İkincilik Ödülü: 650tl

Üçüncülük Ödülü: 550tl

KATILIM KOŞULLARI

ADIM 1: @ikumimarlikbolumu Instagram sayfasını takip et.

ADIM 2: Mimarlık ve Pandemi konulu fotoğraf çek.

ADIM 3: Mimarlık/ İç Mimarlık/ Endüstriyel Tasarım/ Peyzaj Mimarlığı/ Şehir ve Bölge Planlama öğrencisi 3 arkadaşını etiketleyerek meydan oku.

ADIM 4: #İKÜarchipandemic etiketi ile bireysel Instagram hesabında paylaş.

ADIM 5: 14 Aralık’ı bekle.

Yarışmaya katılan fotoğrafların #İKÜarchipandemic etiketinden görüntülenebilmesi için Instagram hesaplarının yarışma süresince kapalı olmaması, 14 Aralık 2020 tarihine kadar hesaptan silinmemesi gerekmektedir.

Jüri ön elemeyi birinci, ikinci ve üçüncülük ödülü kategorilerinden yalnızca ikişer proje olacak şekilde gerçekleştirecektir.

14 Aralık tarihinde @ikumimarlikbolumu Instagram hesabı üzerinden finale kalan 6 fotoğraf 24 saat süreli Instagram oylamasına açılacaktır. Sonuçlar 15 Aralık tarihinde @ikumimarlikbolumu Instagram hesabı üzerinden ilan edilecektir.

Etiketler

Bir cevap yazın