Zorlu Center Berker’le Aydınlanıyor

Villa, otel, AVM, rezidans ve bir çok prestijli projenin en çok tercih edilen ev otomasyon sistemi markası Berker, Zorlu Center'ın da tercihi oldu.

Rezidans dairelerinde Berker Paslanmaz Çelik B.IQ Anahtarları ve Berker K.5 Paslanmaz Çelik Priz serilerinin kullanıldığı projede şıklık, teknoloji ve fonksiyonellik ön planda tutuldu.

1919 yılından bu yana kalite ve güvenli anahtar – priz sistemleri ve akıllı bina otomasyonları üreten Almanya merkezli Berker, dünyanın 82 ülkesinde sunduğu özel çözümlerle teknolojinin derinliğini, kullanım kolaylığıyla harmanlıyor. Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle büyük projelerin de tercihi olan ev otomasyon sistemi, dizayn konsepti olarak rakiplerine göre oldukça fark yaratıyor. Berker, kaliteli üretimi, alternatif renk – şekil çeşitleri ve sunduğu kullanım kolaylığı ile Zorlu Center projesinin de otomasyondaki çözümü oldu.

Kullanım kolaylığı, şıklığı, fonksiyonelliği ile Zorlu Center projesinin de tercihi olan Berker’in projede Berker Paslanmaz Çelik B.IQ Anahtarları ve Berker K.5 Paslanmaz Çelik Priz serileri tercih edildi. B.IQ anahtarın buton kısmından mekanların aydınlatma senaryoları ve dim fonksiyonları yerine getiriliyor ve buton kısımları aktif olduğunda, anahtarların yan kısımlarında bulunan durum led’lerinden aydınlatmaların açık olup olmadığı da izlenebiliyor. Zorlu Center, ayrıca rezidans dairelerde Berker B.IQ Paslanmaz Çelik Otomasyon Anahtarlarını ve tamamlayıcı Berker K.5 Paslanmaz Çelik Priz serisini tercih etti. Rezidans dairelerin konseptine olan uyumuyla, aynı serideki Berker K.5 Paslanmaz Çelik Priz serisi ürünler, hem dairelerin konforunu arttırıyor, hem de üstün Berker kalitesiyle kullanıcılara güven ve emniyet sunuyor.

Ayrıca her rezidans dairede termostatlı display ekranlı Berker B.IQ Çelik Otomasyon Anahtarları bulunuyor. Termostat fonksiyonu ile mekanların iklimlendirme kontrollerinin lokal olarak yapılabilirliği sunulurken, oda sıcaklığını ve arzu edilen ısı değerini display ekranı ile gösterebiliyor, üzerindeki butonlar ile de odalardaki ısı değerlerinin, kullanıcıların taleplerine göre ayarlanmasını sağlıyor.

Berker B.IQ çelik serisi, mekanlara kattığı şıklık ve kalitenin yanı sıra tüm otomasyon işlemlerini tek tuş ile kontrol edebilme özelliği ile bu projenin de öncelikli tercihi oldu.

Tek anahtar üzerinden ısı, aydınlatma, müzik ve panjur sistemlerinin kontrolünü sağlayan Berker B.IQ, ünlü tasarımcı Peter Schreyer’in estetik dokunuşlarıyla şıklığı ve son teknolojiyi uyum içinde harmanlıyor. KNX ile uyumlu B.IQ tüm yaşam alanlarının ısısını, alarmını, panjur ve müzik sistemlerini yönetmek tek anahtarla mümkün olurken, butonda yer alan led ışık şıklığın tamamlayıcısı oluyor. Çerçeve ve kapakta güçlü bir duruş sergileyen Berker K.5 Paslanmaz Çelik; kompakt ölçülerde kaliteli malzeme yapısına sahip kusursuz yüzeyi ve üst düzey tasarımıyla Berker farkını hissettiriyor.

Etiketler

Bir cevap yazın