Zeminde Sıfır Çatlak: Baumit Nivello Quatro

Yapı malzemeleri alanında Avrupa'nın lider markalardan Baumit, her zemin için doğru ürün yaklaşımı ile geliştirdiği ürünleri ile kalıcı, dayanıklı ve estetik çözümler sunuyor.

Baumit’in iç mekan zeminlerinde kullanılmak üzere geliştirdiği ve şap ürün grubu içerisinde yer alan Nivello Quatro, markanın iddialı ürünlerinden biri.

Özellikle hafif yüke maruz zeminlerde, yoğun trafiğe maruz kalmayan yerlerde, özellikle yaya ya da tekerlekli ofis araçlarının kullanıldığı mekanlarda çatlak ve kırıkların oluşmadığı yüksek performansı ile farklılaşıyor. Kendiliğinden çok iyi yayılan kalsiyum sülfat bazlı ve beyaz renkte bir şap ürünü olan Nivello Quatro, halı, parke ve seramik altında kullanılabiliyor. Özellikle sağlık kuruluşlarında sıkça kullanılan PVC ve benzeri yer kaplamalarının alt yüzeylerinde mükemmel düzgünlükte bir zemin yaratması nedeniyle tercih ediliyor. Ayrıca eski zeminlerin renovasyonu için de son derece uygun.

Çimento, beton, kalsiyum sülfat ve asfalt zeminlerin düzeltilmesi için geliştirilen ürünün esneme kabiliyeti sayesinde yerden ısıtma sistemleriyle de başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.

Kendiliğinden çok iyi yayılma özelliğine sahip olan Nivello Quattro, 20 mm’ye kalınlığa kadar uygulanabiliyor ve ürün döküldükten yaklaşık 4 saat sonra üzerinde yürünebiliyor. Oluşturduğu homojen üst yüzey ve “sıfır çatlak”la 72 saat içerisinde üzerine döşeme yapılmasına olanak sağlıyor. 25kg’lik ambalajda sunulan Nivello Quattro, şap makinası ile de uygulanabiliyor.

Referanslar:

  • Ankara LÖSEV,
  • Acıbadem Hastaneleri (Taksim, Halkalı, Eskişehir, Bodrum),
  • Medikal Park- İzmit,
  • Medipol Hastanesi-Kadıköy,
  • CineMaximum- Zorlu Center İstanbul,
  • Adidas Mağazaları (AnkaMall ve Antares-Ankara),
  • Sportive (VeraPark AVM-Ankara),
  • Bitez Adabük (Bodrum).

 

Baumit, İleriye yönelik fikirler.

 

A: Acarlar İş Merkezi D Blk K:1 Kavacık – İstanbul
T: 0 216 680 34 00
Baumit Müşteri Hattı: 0850 480 7 480
W: www.baumit.com.trwww.facebook.com/BaumitTurkiye

Etiketler

Bir cevap yazın