Zarif Görünümün, Kolay Montajla Buluşması

Kontrollü konut havalandırma tekniği birinci sınıf tasarımla buluşuyor: FRÄNKISCHE'nin yeni şık profi-air starline design menfezleri basit montaja imkan tanıyor.

sieger design’ın, FRÄNKISCHE Profi Air Sistemi İçin Mükemmel Tasarım Menfezleri

Tasarım kurulu, SHAPE koleksiyonundaki cam tipi menfezleri “ICONIC AWARDS 2016” yarışmasında “Best of Best” ödülüne layık görüldü.

FRÄNKISCHE, yenilikçi havalandırma sistemi profi-air ile kontrollü konut havalandırma piyasasına çeşitlilik ve hareketlilik getiriyor: Königsberg menşeli aile şirketi uygulama için sadece klasik dairesel kesitli boruları değil, yassı tipte tünel boru tipini de sunuyor. Boru hatları, havalandırma cihazı ve yeni design menfezlerinden oluşan profi-air komple ürün yelpazesi, hem mevcut eski yapılara, hem de özel yeni yapılara güçlü, temiz ve yüksek verimli bir kontrollü konut havalandırması değeri kazandırıyor.

Sadece görünmezde kalan tekniğin değil, ayrıca görünürde kalan tasarımın da doğru olabilmesi için, FRÄNKISCHE sieger design firmasını kendisine partner olarak seçti. Bu tasarım ofisi, profi-air için yüksek kaliteli, şık ve aynı zamanda da pratik havalandırma menfezlernii tasarladı: profi-air starline.

Design Menfezlerinin Esnek Kurulumu

Uygulamacı yeni design menfezleri üç adımda monte ediyor, hem de araç gereç olmadan:
İlk adımda iki mıknatıs ile havalandırma menfezini ve montaj çerçevesini birbirine bağlıyor. Bu mıknatıs bağlantısı menfeze montaj çerçevesi üzerinde güvenli bir tutunma sağlıyor ve pozisyonunu daha sonra elle kolay ve tam bir şekilde düzenlemeye olanak tanıyor. Bu işlemden sonra uygulamacı birleştirilmiş yapıyı alet olmadan profi-air hava çıkışına takıyor ve böylece montaj tırnakları montaj çerçevesini güvenli ve kalıcı bir şekilde sabit tutuyor. Son adım olarak da tesisatçı havalandırma menfezini yatay hale getiriyor. Havalandırma bacasının düzgün uygulanmaması gibi potansiyel küçük kusurları, profi-air starline kolayca telafi ediyor.

Bu pratik çözümün uygulamacıya zahmetsiz ve zaman kazandıran bir montaj sağladığını belirten Jürgen Rudolf (FRÄNKISCHE Bina Tekniği, Kontrollü Konut Havalandırma Ürün Yöneticisi), design menfezlerinin böyle kolayca ayarlanabiliyor olmasının onu pazarda benzersiz kıldığını ve rakip ürünler ile karşılaştırıldığında büyük bir üstünlüğe sahip olduğunu sözlerine ekliyor. Yeni design menfezler hem duvara hem de tavana monte edilebiliyor.

Yeni Malzeme: Camdan Mamül Havalandırma Menfezleri
FRÄNKISCHE profi-air starline koleksiyonu ile yüksek kaliteli malzemeden oluşan 20 adet menfez çeşiti sunuyor. 10 adet dikdörtgen biçimindeki menfezlerin dışında, dokuz adet kare şeklinde ve bir adet yuvarlak menfez bulunuyor. Bunlar paslanmaz çelik veya toz boya kaplı çelik sactan mamül. Ayrıca pazarda tamamen yeni camdan havalandırma menfezleri de bulunuyor.

sieger design, starline serisi için altı güzel motif tasarladı. Camdan design menfezleri “Saf Beyaz” olarak bulunuyor. Tüm metal design menfezler beyaz olarak ve ayrıca motifi ile uyumlu ikinci bir renk tonunda tedarik edilebiliyor. Böylece her döşeme tarzı ve özel zevke göre uygun bir motif bulunabiliyor. Menfezin kolay montajı tasarım değişikliğini de çocuk oyuncağına çeviriyor: Sadece mıknatısla tutturulmuş havalandırma menfezini kaldırılır, yenisi yerleştirilir ve hizalanır. FRÄNKISCHE, boru hattının ilave temizliği için atık hava filtresine ilave olarak mutfak bölgesi için, bir kopça ile montaj çerçevesine tutturulan, özel bir yağ filtresi sunuyor.

“Best of Best” Ödüllü:
“ICONIC AWARDS 2016: Interior Innovation” yarışmasında, pratik ve aynı zamanda tasarım odaklı cam starline havalandırma menfezleri tasarım kurulu tarafından ödüle layık görüldü ve design menfez koleksiyonu SHAPE, bina donanımı kategorisinde “Best of Best” ödülünü aldı. Şimdiye kadar Interior Innovation Award temelinde olan yeni yarışma, yenilikçi performansları onurlandırıyor ve böylece mimari ve dekorasyon dünyalarının bağlantılarını merkeze taşıyor. Tasarım kurulu da ekonomiyi tüm tasarım sorularında destekleyen, bütünsel tasarımların iletişimi için dünya çapında öncü yetki merkezlerinden biri.

Kontrollü konut havalandırmanın dikkat çeken ürünlerinden Profi-air design menfezleri, her türlü döşeme tarzına uygun ve montajı kolay bir ürün.

Duvarın arkasında kalan yüksek kaliteli teknoloji, duvarın önündeki kaliteli tasarımla buluşuyor.

A: Dereboyu Cad. No:78 K.1 34347 Ortaköy, Beşiktaş – İstanbul
T: 0212 327 17 00
F: 0212 327 17 90
W: www.fraenkische.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın