Yeşil Yapıların Yeşil Doğal Taşı: “VERDE KIWI”

Granitaş'ın sunduğu Verde Kiwi, çevreci mimariyle inşa edilen yapıların hem iç hem de dış mekânlarına değer katıyor.

Verde Kiwi, çevreci yapılara çok yakışıyor

Granitaş’ın sunduğu Verde Kiwi, çevreci mimariyle inşa edilen yapıların hem iç hem de dış mekânlarına değer katıyor. Verde Kiwi’nin doğallığı ve pastel yeşili rengi çevreci yapılara mükemmel uyum sağlıyor.

Granitaş, Kırklareli Yıldız Dağları’ndaki maden ocağından elde ettiği Trakya’nın pastel yeşili ham doğal taş bloklarını modern tesislerinde ileri teknoloji ile işleyerek yapı endüstrisine sunuyor.

Siz tasarlayın biz üretelim

300 x 170 cm ebadında 5 metrekareden büyük katrak plakaları, projenize uygun ölçü ve formda iç ve dış tüm kaplamalarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca, tasarlayacağınız tüm mimari motifler, CNC ve waterjet kesim teknikleriyle üretilebilmektedir.

Doğal taşta Granitaş ayrıcalığı

1989 yılında Bilecik’te 40.000 metrekare arazi üzerinde modern teknolojiyle kurulan Granitaş, ülkemiz doğal kaynaklarına değer katma hedefiyle faaliyet gösteren bir sanayi kuruluşu.

Granitaş; Aksaray ve Bergama’da ikişer, Giresun, Kırklareli ve Eskişehir’de birer adet olmak üzere ülkemizde toplam yedi adet doğal taş ocağı işletiyor.

Pendik/Kurtköy’de 3.500 metrekarelik kapalı alanda sergilenen yüzü aşkın çeşide sahip 40.000 metrekareden fazla doğal taştan hayalinize en uygun olanları dokunarak, hissederek seçmek için GRANİTAŞ “YAPI MÜCEVHERLERİ GALERİSİ”ne sizi de bekliyoruz.

www.granitas.com

Etiketler

Bir cevap yazın