Yeni Power Reflektör Teknolojisi – Powerspot

Lamp 83 tasarımı, yeni Power Reflektör serisi; reflektör yüzeylerinin hücresel olarak kubbeselleştirilmesi ile ışığın çıkış açısının daha iyi kontrolünü, bu sayede daha homojen bir ışık dağılımı, daha iyi karanlık bölge kontrolü ve daha yüksek verim elde edilmesini sağlıyor.

Kubbe yüksekliği daha düşük olan hücreler ile daha dar çıkış açıları elde edilirken, daha fazla yüksekliğe sahip kubbesel hücreler ile daha geniş çıkış açıları elde ediliyor. Bu sayede geleneksel reflektörlere göre daha yüksek verime ve geniş ışık çıkış açılarına sahip reflektörlere ulaşılabiliyor. Bu daha geniş açıya sahip reflektörler tüm bir teşhir duvarının tek bir ürünle daha homojen ve daha verimli bir şekilde aydınlatılmasına olanak sağlıyor.

Power Reflektör serisinde bulunan geniş dağılım olanağı metal halide lambalarla donatılmış spot veya ankastre ürünlerin aynı zamanda bir genel aydınlatma aygıtı olarak kullanılmasına da olanak veriyor. Geniş açı ile birleşebilen yeni optik tasarım tekniği, yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlar, görsel konforu arttırıyor.

Lamp 83 yeni Power Reflektör serisi;
• Daha iyi ve homojen ışık dağılımı,
• Daha yüksek verim ve enerji tasarrufu,
• Arttırılmış görsel konfor sunuyor.

Powerspot
Yeni Power Reflektörlerin kullanımı ile enerji tasarrufunu ve görsel konforunu maksimize eden Powerspot; dikey eksende 90 (derece) yatay eksende 330 (derece) yönlendirilebilme özelliğine sahip.

15-30-45 ve 60 (derece) ışık çıkış açılarına sahip Powerspot geniş açı alternatifleri ile büyük obje ve kalabalık alanların homojen aydınlatılmasını mümkün kılıyor. Özellikle 60 derece ışık çıkış açısıyla, gerektiğinde genel aydınlatma amaçlı kullanılabilen Powerspot bu özelliği sayesinde mekandaki farklı aydınlatma ihtiyaçlarının tek bir ürün ile çözülmesine olanak tanıyor.

Siyah, beyaz ve metalik gri olarak üretilebilen ürün, 35W ya da 70W gücünde tercih edilebiliyor.

W: www.lamp83.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın