Yaratıcılığa Zemin Hazırlayan Yeni Boyutlar

Zemin tasarımına eşsiz modüler çözümler üreten Interface'in doğayı iç mekanlarla buluşturan çevreci Karo Halıları ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayın.

İnsanların doğaya duydukları içgüdüsel sevgiden ilham alan Urban Retreat koleksiyonu sayesinde doğayı iç mekanlarınıza taşırken, dikdörtgen modüller olan Planks sayesinde tasarımdaki sınırlarınız ortadan kalkıyor.

Urban Retreat 501, Planks serisinde hayata geçirilen ilk koleksiyon. Interface’in en yeni ve çoktan popüler olmuş karo halı koleksiyonlarından Urban Retreat 501 serisi, insanların doğaya duydukları içgüdüsel sevgi olan “Biyofili” biliminden ilham alınarak tasarlandı. Biyofili tasarımın temel unsurlarını yansıtan Urban Retreat koleksiyonunun renk paletleri taşların, ormanların ve çayırların hatırlatıcısı. Karolar, 25 x 100 cm boyutlarındaki parkeler şeklinde kullanıma sunulacak. Balıksırtı ve taş örgü şeklinde uygulanabilecek olan seri, Urban Retreat’in kare karolarını tamamlayabilecek renklerin yanı sıra canlı ve vurucu renklere de sahip.

Daha Çok Seçenek, Daha Az Çevresel Ayak İzi

Interface’in 2020 yılına kadar çevresel ayak izlerini sıfıra indirgemeyi amaçladığı Mission Zero (Görev: Sıfır) hedefini yansıtan Planks, yüksek ölçüde geri dönüştürülmüş malzeme içeriyor; Urban Retreat 501 %100 geri dönüştürülmüş naylon kullanılarak üretildi. Planks, Interface’in koku ve emisyonları en düşük seviyeye indirgemek adına geliştirdiği, tutkalsız ve esnek TacTiles™ sistemi kullanılarak kolayca uygulanabiliyor. Bunun yanı sıra gelişmiş akustik özellikler ve konfor için Interlay ile bir arada kullanılabiliyor.

W: www.interfaceturkey.com

Etiketler

Bir yanıt yazın