Yapı Panelinde Akılcı Devrim: “Modelpan Manyezit Yapı Levhası”

Yapı panelleri arasında pek çok üstün özelliğiyle öne çıkan Modelpan Manyezit Yapı Levhası, %100 doğal ve çevre dostu hammadde, A1 sınıfı yanmazlık, su geçirmezlik, darbelere dayanıklılık, ısı ve ses yalıtımı gibi pek çok özelliği tek bir panelde sunuyor.

Modern, sağlıklı ve prestijli yaşam alanları için akılcı çözümler sunan Modelpan, düz ve pürüzsüz yüzeyli Comfort, ahşap desenli Elegance ve doğal taş yüzeyli Metropolitan ürünleriyle iç ve dış mekanlarda kullanım fırsatı veriyor.

Modelpan, tüm yapılarda dış cephe kaplamasından iç bölme duvara, asma tavandan yükseltilmiş zemin sistemine kadar pek çok farklı alanda kullanılabiliyor.

Özellikle A1 sınıfı yanmazlık özelliğiyle yangın ve duman yayılımına karşı kalkan görevi gören Modelpan, yangın yalıtımı istenen tüm yaşam alanlarını güvence altına alıyor.

 

Modelpan Manyezit Yapı Levhası tüm iç ve dış mekanlarda 4mm’den 20mm’e kadar dokuz farklı kalınlık alternatifi sunarken, 1250mm x 2500mm ve 1250mm x 2800mm ebatlarıyla pek çok farklı uygulama alanında kullanım imkanı sunuyor.

Yüzde yüz doğal ve çevre dostu malzeme yapısı sayesinde zararlı ve zehirli gaz salınımı yapmayan Modelpan Manyezit Yapı Levhası nemli ortamlarda küf, mantar ve bakteri oluşumunu engelleyerek sağlıklı yaşam alanları için akılcı bir çözüm sunuyor. 

Hafifliği, uygulama kolaylığı, ekonomikliği, pürüzsüz yüzeyi ve uzun ömürlü yapısıyla öne çıkan Modelpan Manyezit Yapı Levhası, Avrupa Teknik Onayı ETA belgesinin yanı sıra CE ve TSEK belgeli yüksek kalite standartlarıyla en çok tercih edilen yapı panelleri arasında yer alıyor.

W: www.modelpan.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın