Yapı Merkezi Prefabrikasyon’dan Lifbeton

Lif katkılı beton, 20. yüzyılın ortalarında gelişen ve 30 yıldan uzun bir zamandır tüm dünyada kullanılan; modern yapı sektörüne ekonomik, teknolojik ve estetik anlamda katkı sağlayan esnek bir yapı malzemesi. Ürün, fonksiyonel, teknolojik ve estetik özelliklerinden dolayı mimarlar, mühendisler ve tasarımcılara diğer malzemelerin sunamadığı çok yönlülüğü sağlıyor.

Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. 32 yıllık bilgi birikimi, deneyimli teknik kadrosu ve kalite anlayışıyla lif katkılı beton uygulamalarında başarılı çalışmalara imza atıyor.

Yüksek performanslı lif katkılı, çimento bazlı, kompozit bir ürün olan Lifbeton, çok çeşitli alanlarda kullanıma uygun bi yapı malzemesi.

Lifbeton ile geleneksel prekast beton ürünlere oranla çok daha hafi f, çok daha dayanımlı, çok daha estetik ürünler elde etmek mümkün. Ayrıca hafifliği sayesinde cephelerde her türlü mimari tasarımı olanaklı kılan Lifbeton, mimarlara ve mühendislere modern çizgiden geleneksel çizgiye iddialı tasarımlar yapabilmeleri için de olanak sağlıyor. Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş., Lifbeton mimari elemanlar ile sıradışı ve ayrıcalıklı projeler tamamlamış.

W: www.ymprefab.com.tr, www.lifbeton.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın