vote® – Küçük Detaylar ile Gerçek Farklılıklar

Küçük detaylar ile gerçek farklılıklar yaratmanın mümkün olduğunu ürünün tasarımcısı Daniel Figueroa, vote® ürün ailesini tasarlarken etkin bir şekilde kanıtlıyor. Uluslararası lider büro koltuğu firmalarından TCC-The Chair Company’nin Grammer Office markalı ürün portföyünün yeni üyesi; vote®

Geliştirilmiş senkron mekanizma üzerine inşa edilen vote® ailesi, ayarlanabilir bel destek sistemi, bireysel ağırlık ayarı, oturak eğim ve derinlik ayarı gibi fonksiyonel özelliklerinin yanında, çarpıcı tasarımıyla da öne çıkıyor. Grammer Office markasının yeni üyesi vote® farklı arkalık yapılarına sahip versiyonlardan oluşuyor.

vote® shell

Alışılagelmişin dışındaki formu ile vote® shell görenleri ilk bakışta ikna ediyor.

Ürün, çizgili bir form ile vurgulanarak döşenmiş olan ve koruyucu kapak bulunan bölünmüş sırt yapısına sahip. Ayrıca arkalığa entegre edilmiş olan kullanımı kolay bel desteği mevcut. 

vote® frame

vote® frame’in en çarpıcı özelliği yenilikçi arkalık formunun özel mesh kumaşlar ile geliştirilmiş olması.

vote® frame, entegre bel desteği ve mesh arkalığı ile oturma sırasında dikkat çekici bir sırt desteği performansını garanti ederken kullanıcıya iyi bir oturma deneyimi ve şeffaf bir stil desteği sağlıyor.

vote® frame+

Şıklığı ve konforu vote® frame+’ın önemli bir artısı.

Dinamik arkalık formunun özellikleri korunurken, uygun kumaşlar ile arkalık döşemesi tamamlanan vote® frame+, konfor ve teknolojiyi bir arada yaşama fırsatı sunuyor.

vote twin-back®

Modelde kullanılan bölünmüş arkalık yapısı vote twin-back®’in en ayırt edici özelliği.

Entegre bel desteği ve bölünmüş arkalık yapısının esnekliği ile üst seviyede konfor sağlıyor. Yeni nesil 3D kumaşlar ile döşenen ürünler çalışma ortamına dinamizm getiriyor.

Grammer Office’in Arkitera üyelerine özel promosyonu için;
www.grammerburo.com.tr/eShop
Promosyon Kodu: ARK826

A: Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Ceviz Cad. No: 7 – Bursa 
T: 0224 411 01 90
F: 0224 411 01 96
W: www.grammerburo.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın