VMZINC® Titanyum Çinko Çatı Kaplamaları

VMZINC® Titanyum Çinko ile kaplanmış çatılar görsel estetiği ile ön plana çıkıyor, prestijli yapılar kimliklerini VMZINC kalitesi ile yansıtıyor.

Mimari projeler, doğal çevre ve yapı ile uyum içinde yıllara meydan okuyor. Bakım gerektirmeyen çinko malzeme paslanmıyor ve olası çizikler kendiliğinden kapanıyor.

VMZINC en agresif iklimler için en ideal çatı ve cephe çözümleri sunuyor: Yağmur, kar, tuz, UV, Co2, So2 vb dış etkenlerde bile korozyon sıfır, renk değişmiyor, seçilen mineral yüzeyler doğal patina sayesinde solmuyor. Sürdürülebilir ve inovatif titanyum çinko alaşım mimari tasarımlara esin kaynağı oluyor.

“VMZINC® ile kendi çinkonu yarat!” Projeye özel çözümler, kişiye özel renkler, tasarıma özel sistem ve ebatlar… Prestijli yapılar kimliklerini VMZINC kalitesi ile yansıtıyor, görsel estetik doğal çevre ve yapı ile uyum içinde yıllara meydan okuyor. Sürdürülebilir ve inovatif titanyum çinko alaşım mimari tasarımlara esin kaynağı oluyor.


Prestij – Estetik – Uzun ömür Sınırsız Formlar – Sürdürülebilir Yapılar

 

Mimari Projeye Özel Renk ve Çözümler

Tasarımdaki tüm karmaşık detaylar VMZINC ile çözülebiliyor. Bunun yanında, VMZINC mimarlara yönelik tasarımlarını güçlendirecek, hayallerini gerçekleştirecek hizmetler de sunuyor. “Tailor made” yani bir terzi veya bir heykeltraş düşüncesinde müşteriye özel çözümler üretiliyor. Sistemler arasında kombinasyon, değişken ebat ve derz seçenekleri, 3 boyutlu ilaveler, arzu edilen tüm renkler yaratıcı malzeme VMZINC titanyum çinko ile artık mümkün.

VMZINC® Çatı Kaplamaları ve Mimari Avantajları Nelerdir?

  • Sınırsız tasarım olanağı: VMZINC patinalı yüzey ve sistemler kombine edilebiliyor.
  • Kişiye özel renkler ve patina seçekenleri ile sınırsız tasarım olanağı: VMZINC patinalı yüzey ve sistemler kombine edilebiliyor.
  • Tüm yapı malzemeleri ile kusursuz ahenk elde edilebiliyor.
  • Enlem ve boylamdaki derzler ile şaşırtmalı, asimetrik düzenleme yapılabiliyor.
  • Yatay, düşey, diagonal, ışınsal ve eğrisel formlar verilebiliyor.
  • Kenet aksları ile oynanarak cephe bütünlüğü sağlanıyor.
  • Barkod, puzzle, amorf ve konik dizaynlar ile mimari limitler aşılıyor.
  • Çatı ve davamında saçak, ters tavan ve cephe fonksiyonları aynı malzeme ile kaplanabiliyor.
  • Tüm karmaşık detaylar esnek malzeme ile çözülebiliyor.

 

__________

A: Gümüşsuyu Mah. Miralay Şefikbey Sok. No:13/3 Beyoğlu – İstanbul
T: 0212 243 38 03
F: 0212 243 38 09
W: www.vmzinc.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın