VMZINC® ile Projeye Özel Çözümler

Mimarlar düşüncelerini sanatlarına yansıtırken, özgünlük veren yaratıcı malzemeleri ölümsüz eserlere dönüştürürler.

Şimdi, esnekliği ve doğallığı ile bilinen mimari malzeme titanyum çinko VMZINC farkı ile cephelerde tasarımın sınırını zorluyor. Artık, çinkonun uzun ömrü ve estetiğini terzi düşüncesi ile birleştiriyor ve kişisel tasarıma “projeye özel çözümler” getiriyor.

DİLEDİĞİN RENKTE çinko

1837 yılından bu yana yüzey teknolojisinde öncü VMZINC®, know-how’ını çağdaş üretim teknikleri ile birleştirerek tüm mimari taleplere cevap verebilecek dilediğin renkte PIGMENTO® üretiyor. Mimari estetiğe yönelik bu son yenilik, son kullanıcıların talepleri doğrultusunda arzu edilen renkte üretim yapılabilmesi, tüm VMZINC® cephe ve çatı sistemleri için mevcut olup, bu renkler VMZINC® ve mimari tasarım ekipleri tarafından ortak oluşturuluyor.

Projeye özel bireysel talepler VMZINC® tarafından “terzi düşüncesi” ile inceleniyor ve projeye uygun kapsamlı bir çözüm sunuluyor.

VMZINC® ile kendi çinkonu yarat!

Projeye özel çözümler, kişiye özel renkler, tasarıma özel sistem ve ebatlar… Prestijli yapılar kimliklerini VMZINC kalitesi ile yansıtıyor, görsel estetik doğal çevre ve yapı ile uyum içinde yıllara meydan okuyor. Sürdürülebilir ve inovatif titanyum çinko alaşım mimari tasarımlara esin kaynağı oluyor.

Mimari projeye özel renk ve çözümler

Tasarımdaki tüm karmaşık detaylar VMZINC ile çözülebiliyor. Bunun yanında, VMZINC mimarlara yönelik tasarımları güçlendirecek, hayalleri gerçekleştirecek hizmetler de sunuyor. “Tailor made” yani bir terzi veya bir heykeltıraş düşüncesinde müşteriye özel çözümler üretiliyor. Sistemler arasında kombinasyon, değişken ebat ve derz seçenekleri, 3 boyutlu ilaveler, arzu edilen tüm renkler yaratıcı malzeme VMZINC titanyum çinko ile artık mümkün.

 

__________

A: Gümüşsuyu Mah. Miralay Şefikbey Sok. No:13/3 Beyoğlu – İstanbul
T: 0212 243 38 03
F: 0212 243 38 09
W: www.vmzinc.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın