VMZINC® ile Kendi Çinkonu Yarat!

Mimarlar düşüncelerini sanatlarına yansıtırken, özgünlük veren yaratıcı malzemeleri ölümsüz eserlere dönüştürürler. Şimdi, esnekliği ve doğallığı ile bilinen mimari malzeme titanyum çinko VMZINC farkı ile cephelerde tasarımın sınırını zorluyor.

Artık, çinkonun uzun ömrü ve estetiğini terzi düşüncesi ile birleştiriyor ve kişisel tasarıma projeye özel çözümler getiriyor.

VMZINC VE PERFORASYON;

VMZINC®, estetik ve arzu edilen şeffaflık derecesine göre standart veya projeye özel üretilen perfore çinkoyu mimarların beğenisine sunuyor; yuvarlak, kare, dikdörtgen veya trapez biçimler; üniform veya rasgele düzende ve hatta motif pikselleme kullanarak fotoğrafik panel üretim imkanı.

Perforasyon, VMZINC® yapısal sistemleri ile birleşince, gölgeler ve ışık arasında bir kontrast yaratarak cephelerde ritim kazandırılıyor. VMZ Perfore çinko kaplama ürünleri aynı zamanda güneş kırıcı özelliği gösteriyor ve binaların termal performansını da arttırmaya katkıda bulunuyor.

Kendini tamir edebilme özelliği sayesinde perfore çinko üzerinde doğal patina oluşuyor ve çoğu kez diğer metallerde karşılaşılan kesik kenarların boyanmasına gerek kalmıyor. Çinkonun nitelikleri onu ideal bir ürün haline getiriyor. Böylelikle zarafet ve projenin ömrü uzun vadede garanti altına alınıyor.

VMZINC DETAY ÇÖZÜMLERİ;

VMZINC’nin endüstriyel becerileri, metal veya ahşap duvar üzerine monte edilmiş, yivli profiller şeklinde kaplama sistemleri geliştirmesini beraberinde getiriyor. Görünür sabitleme tekniği kullanılarak monte edilmiş, tek bir profil üzerinde çeşitli aralıklar ve derinlikler bulunabiliyor. Bu yivli profiller cephe ritminde ve yapıda uyumu sağlıyor ve yukarı akışta doğallık katıyor. Cephelerin hızlı ve kolay kurulumunu sağlamak için tüm profiller daha sonra paketleme ve katlama türüne göre teslim ediliyor.

“DİLEDİĞİN RENKTE” ÜRETİM İMKANI;

1837 yılından bu yana yüzey görünümü teknolojisinde öncü, VMZINC® know-how’ını çağdaş üretim teknikleri ile birleştirerek tüm mimari taleplere cevap verebilecek dilediğin renkte PIGMENTO® üretim yapıyor. Bu çığır açan yenilik piyasaya yeni bir soluk getiriyor. Mimari estetiğe yönelik bu son yenilik, son kullanıcıların talepleri doğrultusunda arzu edilen renkte üretim yapılabilmesi, tüm VMZINC® cephe ve çatı sistemleri için mevcut olup, bu renkler VMZINC® ve mimari tasarım ekipleri tarafından ortak oluşturuluyor.

Projeye özel bireysel talepler VMZINC® tarafından “terzi düşüncesi” ile inceleniyor ve projeye uygun kapsamlı bir çözüm sunuluyor.

PROJE VE ŞANTİYE DESTEĞİ

Projenin her aşamasında VMZINC® ekipleri, teknik destek ve şantiye desteği veriyor. Detay ve fizibilite çözümlemelerinde de yardımcı olan mimari ekip mümkün olan en efektif çözümleri müşterilerine sunuyor… VMZINC® ayrıca, uygulama detaylarını da gösteren maket desteği sağlıyor.

VMZINC® 180 yıllık deneyimi sayesinde en zor projelerin yönetiminde yüklenicilere verdiği destek ile en optimum çözümleri müşterilerine sunmaya devam ediyor.

 

 

__________

A: Gümüşsuyu Mah. Miralay Şefikbey Sok. No:13/3 Beyoğlu – İstanbul
T: 0212 243 38 03
F: 0212 243 38 09
W: www.vmzinc.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın