“VIVAL” ile Binalara Yeni Bir Soluk Geliyor

Hem klasik hem modern tarzın izlerini taşıyan "VIVAL" ister nostaljik kepenk ister modern katlanır cam görünümüyle ev ve iş yerlerinde vazgeçilmez olmaya aday.

Tasarım, estetik ve teknolojiyi bir arada sunan ürünleri ile IQ Alüminyum uzun ömürlü ve çevreci ürünlerinin yanı sıra geleneksel tarzı ile de dikkat çekiyor.

Özgün ve estetik yapısıyla alüminyum sektöründe Deceuninck kalitesiyle öne çıkan IQ Alüminyum, ısı tasarrufunun en ekonomik çözümünü sağlamayı hedefliyor. Sürme sistemleri, açılır sistemler, menfez, güneş kırıcı, skylight ve cephe sistemleri olmak üzere 21 serisi bulunan IQ Alüminyum; yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı, geri dönüştürülebilir tasarımları ve çevreci olması sebebiyle yaşam alanlarının öncelikli tercihi.

Nostaljik ve estetik görünümünün yanı sıra IQ Alüminyum “VIVAL” ile pratik açılıp kapanabilme imkanı, alüminyumun sunduğu sınırsız renk seçenekleri ile buluşuyor. Her türlü doğrama ile yaratılan kusursuz uyum aynı zamanda güvenlik ihtiyacını da en yüksek seviyede karşılıyor.

Restoran ve teras kullanımları için kusursuz uyum sağlayan “VIVAL” katlanır cam sistemleri kapama profilleri ve işlevsel conta yapısı sayesinde yalıtımın en güvenilir halini sunuyor.

A: Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Plastik OSB Mahallesi, 5. Cadde No:4 Menemen – İzmir
T: 0232 700 20 20
F: 0232 376 71 62
W: www.iqaluminyum.com

Etiketler

Bir cevap yazın