VitrA ve Artema’dan, Çevre Dostu “Yeşil Banyo Çözümleri”

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, binaları çevresel etkilerine göre değerlendiren ve dünya çapında kabul gören sertifikasyon programları LEED, BREEAM ve DGNB* ile uyumlu ürünlerini Yeşil Banyo Çözümleri isimli bir katalogda topladı.

Katalogda, su ayak izini azaltmaya ve su kalitesini korumaya yönelik geliştirilen ürünler yer alıyor. VitrA ve Artema’nın, yapılarda suyun en çok kullanıldığı alan olan banyolara yönelik çözümleri, yeşil bina tasarlamak isteyen mimar ve mühendisler için rehber niteliği taşıyor.

Çevre dostu binalar yaratılmasına olanak tanıyan “Yeşil Banyo Çözümleri” kataloğu; ABD’nin LEED, İngiltere’nin BREEAM ve Almanya’nın DGNB sertifikasyonlarına uyumlu seramik sağlık gereçleri, armatür, duş sistemleri ve banyo mobilyaları kategorilerinde VitrA ve Artema’nın geliştirdiği, eko-etiket sahibi inovatif ürünleri bir araya getiriyor. Katalogda, isteğe göre 2,5/4 litre suyla çalışan ekonomik klozet, susuz pisuvar, özel perlatör ve kartuş teknolojisiyle yüksek oranda su ve enerji tasarrufu sağlayan armatür ve el duşları dikkat çekiyor.

W: www.vitra.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın