VitrA Infinit: Sadece Teknolojide Değil Tasarımda da Radikal Yenilik

VitrA, banyo mekanına taze bir bakışla yeniden bakıyor, malzeme ve tasarım olarak benzersiz formlara hayat veriyor: VitrA'nın Infinit teknolojisi ile dünya banyolarının değişmez malzemesine alternatif geliyor. Lavabolar daha önce eşi görülmemiş formlar kazanıyor.

İncecik kenarları, keskin hatlarıyla yeni bir ufuk açan Infinit ile banyolarda radikal bir değişim başlıyor.

Infinit: VitrA’nın Mineraldöküm Teknolojisi 

VitrA, yeni Infinit teknolojisi ile banyolara sadece mükemmel görünüm değil, malzemenin olağanüstü özellikleri sayesinde üstün kalite getiriyor. Infinit bugüne kadar ulaşılamayan, başka malzemelerle elde edilemeyecek tasarım zenginliğine olanak veriyor:

  • Yalın, net hatlar, keskin dönüşler, ince kenarlar
  • Zamansız formlar
  • Parlak ve pürüzsüz görünüm
  • Beyazlık ve parlaklığını ömür boyu koruma
  • Maksimum dayanıklılık ve çok uzun ömür
  • Gerektiğinde kolayca onarım
  • Hijyenik ve kolay temizlenebilir formlar

Infinit Memoria

Dünyaca ünlü mimar, sanat yönetmeni ve çok yönlü tasarımcı Christophe Pillet’nin VitrA için tasarladığı yeni serisi Memoria’da, Infinit lavabolar ayrıcalıklı yere sahip. Mükemmel oranları,kullanışlı boyutları, inceltilmiş kenarları metalik gri, metalik moka ve ceviz renklerindeki mobilyalarla kusursuz uyum içinde.

Infinit teknolojisi sayesinde banyolarda bir ilk: Tezgah üzerinde bulunan, banyoda el altında olması gereken herşey saklama alanlarında düzenli olarak organize edilebiliyor ve gerektiğinde kolayca ulaşılabiliyor. Etajerli lavaboların içe doğru eğimi su akışını engelleyerek dolapların sudan etkilenmesini önlüyor.

Tamamen pürüzsüz ve parlak yüzeyler banyolara şıklık katıyor. Infinit lavabolar Memoria serisi mobilyaların keskin dikdörtgen ve yalın formları ile son derece uyumlu.


Dikdörtgen 80 cm

Her projeye uygunluk gösterebilecek mükemmel netlikte geometrik formlar.


Oval 80 cm

80 cm geniş etajerli lavabolar su sıçratma derdini ortadan kaldırıyor.


Kare 40 cm

40 cm kare lavabo hem dar hem de geniş alanlar için ideal bir çözüm.


Yuvarlak 40 cm

40 cm yuvarlak lavabo hem dar hem de geniş alanlar için ideal bir çözüm.


Tv 65 cm

Oval ve kare dışında farklı formlar arayanlar için ideal. 

Infinit İstanbul

Dünyanın en gözde tasarımcılarından Ross Lovegrove ile VitrA ortak eseri ödüllü İstanbul serisi Infinit ile daha da zenginleşiyor: Yeni eklenen etajerli Infinit lavabo, mobilyayla kusursuz bütünlük sergilerken hem organik formlarla uyum hem de geniş saklama alanı sunuyor.

İstanbul serisi tasarım dili ve formlarına sahip Infinit – İstanbul lavabo, etajer alanı ile günlük kullanımda ekstra rahatlık yaratıyor. Lavaboda su taşma deliğinin gizli olması sayesinde kullanımda hijyen, görüntüde ise bütünlük sağlanıyor. Armatür tasarımları serinin modern çizgisiyle bütünlük içinde karşımıza çıkıyor.

Infinit System

System’in yalın ve estetik çizgileri Infinit serisi formları ile mükemmel uyum içinde. Infinit teknolojisinin kazandırdığı tasarım esnekliği ile lavabolar daha önce hiç görmediğiniz formlarda karşınıza çıkıyor. System-Infinit etajerli lavabo tasarımları mobilye ünitesi ile entegre bir şekilde banyolara şıklık katıyor.

Etajerli lavabolar son derece kullanışlı; su sıçratmayan tasarımı ile mobilyada ahşabın su almasını önlüyor, kolay temizleniyor.

Gizli su taşma deliği, akışkan ve bütünsel tasarım dilini yansıtıyor. Aynı zamanda hijyenik bir kullanım alanı yaratıyor. Infinit’in parlak ve pürüzsüz yüzeyi de bu tasarım dili ile bütünleşiyor.

W: www.vitra.com.tr

A: Büyükdere Caddesi Ali Kaya Sok. No:7 Kat :5 Levent 34394 – İstanbul

T: 0212 350 85 63

Etiketler

Bir cevap yazın