VELUX Teras Çatı Pencereleri

VELUX Teras Çatı Pencereleri, maksimum %28 (0-15 derece) arası düz veya düşük eğimli çatı ve teraslara ya da peyzaj altında karanlıkta kalan alanlara gün ışığı ve temiz hava almak amacıyla kullanılıyor.

Bu sistemde, çatı pencerelerinin yerleştirildiği kasa, özel kir tutmaz bombeli bir kubbe ile korunmakta olup sistem kubbe ile birlikte uygulanıyor. Ayrıca eteklik uygulaması gerektirmiyor.

Sistem üç modelden oluşuyor: Radyo frekansı ile çalışan io-homecontrol® sistemine sahip uzaktan kumanda ile ya da bir kol yardımıyla manuel açılıp kapanabilen versiyon (CVP) ve sadece doğal aydınlık almanın yeterli olacağı mekanlar için açılıp kapanmayan sabit versiyon (CFP).

Sistem, uzun ömürlü beyaz PVC profile sahip, lamine edilmiş yalıtımlı çift camdan oluşan çatı penceresi, su yalıtımı sağlayan ve camı koruyan akrilik veya polikarbon koruyucu kubbeden meydana geliyor.

Tüm modellerde, 60×60 cm’den 150×150 cm’e kadar dokuz farklı boyut mevcut. Sadece VELUX Teras Çatı Sistemleriyle kullanılan özel perde ve gölgelik seçenekleri de bulunuyor.

A: Omega Deniz Plaza, Girne Mah. Girne Cad. No: 117/121 D: 9 34852, Maltepe – İstanbul
T: 0216 302 54 10
F: 0216 302 54 41
W: www.velux.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın