VELUX Işık ve Isıdan Korunma Sistemleri

VELUX Çatı Pencereleri için özel olarak üretilen, farklı renk ve tasarımlarda, yıllarca güvenle kullanılabilecek geniş perde seçenekleri ile evlere giren gün ışığını kontrol etmek mümkün.

VELUX Çatı Pencereleri için özel olarak üretilen, farklı renk ve tasarımlarda, yıllarca güvenle kullanılabilecek geniş perde seçenekleri ile evlere giren gün ışığını kontrol etmek mümkün. İster gölge sağlamak ya da mahremiyet amaçlı olsun; ister güneş ışınlarından korunmak veya sıcağı engellemek için olsun, ihtiyaca ve zevke uygun bir seçenek mutlaka mevcut. VELUX perde seçenekleri tüm VELUX çatı pencereleri ile sorunsuz kullanılabiliyor.

Rahat ve Kaliteli Bir Uyku için VELUX Siesta Stor
VELUX Siesta Stor, güneş ışınlarını tamamen kontrol ederek oda içinde karanlık yaratma imkanı veriyor. Özellikle yatak odaları için ideal. Zarif tasarımı ve farklı renk seçenekleri ile Siesta Storlar, tüm VELUX Çatı Pencereleri ile uyumlu ve montajı dakikalar içinde tamamlanacak kadar kolay. Özel kanal sistemiyle açma-kapama sırasında istenilen seviyede sabitlenebiliyor. Manuel, elektrikli ya da güneş enerjisi ile çalışan solar seçenekleri mevcut.

Sıcaktan Korunmak için VELUX Gölgelik
Çatı penceresinin dışına monte edilen VELUX Gölgelik, kavurucu yaz sıcaklarının odaya girişini yüzde 90 oranında engelleyerek serin bir ortam sunar. Ayrıca özel kumaşı ile manzarayı engellemez ve kir tutmaz. Tüm VELUX Çatı Pencereleri ile uyumlu olan gölgelikler arzu edildiğinde pencerenin üst kısmındaki kasasında toplanarak saklanabiliyor. Manuel, ipli, elektrikli ya da güneş enerjisi ile çalışan solar seçenekleri mevcut.

W: www.velux.com.tr

Etiketler

Bir cevap yazın