Üst Sınıf Dayanıklılığa Sahip Duvar Kağıdı – HD Walls Achilles

HD Walls Achilles ile iç mekanlar ferah bir görünüm kazanıyor...

Avrupa ve Asya’dan seçkin duvar kağıdı markalarını Türkiye’ye getiren HD Group, Japonya’dan ithal yüksek teknik özelliklere sahip yeni duvar kağıdı koleksiyonu HD Walls Achilles ile iç mekanlara yeni bir çözüm sunuyor.

Estetik Dokular & Yüksek Teknik Özellikler

Kumaş, hasır gibi doğal dokulara sahip, sağlığa zararlı madde içermeyen vinil yüzeyi, duvara tutunurluğu yüksek kağıt ve non-woven tabanlarına sahip HD Walls Achilles koleksiyonuna ait desenler iç mekanlara ferah bir görünüm kazandırıyor. Estetik yapısının yanı sıra HD Walls Achilles duvar kağıtları yüksek teknik özelliklere de sahip.

Yanmazlık özelliği, çiziklere karşı dayanıklılığa sahip Achilles duvar kağıtları aynı zamanda küf ve mantar tutmayan, bakterilerin üremesini engelleyen bir yapıya sahip. Su iticiliğine sahip vinil yüzey sayesinde suyu yüzeyinden iterek içine çekmeyen HD Walls Achilles duvar kağıtları, küf & mantar-anti-bakteriyel testlerde tam puan alarak hastaneler, laboratuvarlar, mutfak, banyo, spa merkezi gibi kirin ve nemin çok olduğu bölgelerde yüksek verim sağlıyor.

Darbelere Karşı Dayanıklılık

Bunların yanı sıra HD Walls Achilles koleksiyonunda bulunan KZ kodlu yeni ürünler üzerine uygulanan özel bir film sayesinde darbelere karşı ekstra dayanıklılık sağlıyor.

Yapılan testlerde standart vinil duvar kağıtları baskılı bir ovalamaya maruz kalınca 5.seferden sonra yapısı tahriş olurken, özel film uygulanmış KZ kodlu HD Walls Achilles ürünleri baskılı bir şekilde 500 kere ovalandıktan sonra bile yapısında herhangi bir bozukluk, tahriş meydana gelmiyor.


Seçkin Duvar Kağıdı Kullanıcılarına Hitap Eden Duvar Kağıdı

Japonya’dan ithal edilip HD Group tarafından tüm Türkiye’ye dağıtılan HD Walls Achilles duvar kağıtları stoklu olarak Türkiye’deki seçkin duvar kağıdı kullanıcılarına sunuluyor.

__________

A: Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. Güler Sok. No:11/B Üsküdar – İstanbul
T: 0216 577 69 29
W: www.hdgroup.com.tr, www.hdwalls.com.tr

Etiketler

Bir yanıt yazın