UNECO- LED Aydınlatmalar

LED aydınlatmalar her geçen gün hayatın içinde daha çok yer alıyor. En küçük mekanlardan devasa yapılara kadar her yerde LED aydınlatma görmek mümkün.


 LED ürünlerin yaygınlığı ve piyasada çok çeşitli ürünlerin bulunması, bir bilgi kirliliği yaratıyordu. Fakat UNECO bu konudaki tereddütleri doğru ürün seçimi ve LED ürünlere yakışır verimle ortadan kaldırdı.

UNECO, Downlight ve Track Light kullanan işletmeler için özel ve güvenilir ürünler üretiyor, konfor ve tasarruf yönüyle şaşırtan sonuçlar elde ediyor.


Aydınlatmada Yeni Seçenek
LED aydınlatmalar 50.000 saatlik ömürleri, uygulanabilme kolaylığı ve projelere özgün şekillendirilebilmesi yönüyle artık yeni seçenek. Kullanılan reflektörler ile ışığın doğru yayılımı, işletmeye en uygun aydınlatma renk seçeneği, model zenginliği ve ince işliği ile kullanıcılara yepyeni bir alternatif sunuyor.

Amaç “TAK-UNUT” Ürünler
Sürekli patlayan ampüller, bozulan güç kaynakları, kararmış zeminler, eski ve sönük aydınlatma ekipmanları, inanılmaz bir sıcaklık, çalışan klimalar…

Bu sorunlarla artık başa çıkmak mümkün, UNECO, doğru ürünün uygulamasını yaptıktan sonra bir daha bakım gerektirmeyecek ürünler tasarlıyor ve üretiyor. UNECO ihtiyaçlar için doğru ürünü sunmadan önce tüm testlerini yapıyor, çözüm önerileri getiriyor ve en hesaplı şekilde kullanıma sunuyor.

W: www.facebook.com/uneco

Etiketler

Bir cevap yazın