Tuna Girsberger’den Yanex…

Uyum ve Konforun Yeni Adı Yanex, çok yetenekli bir ofis koltuğu serisi. Farklı versiyonları ve her kullanıcıya uyum sağlamasına olanak veren çok sayıda ayar seçeneğiyle ile geniş bir kullanım alanı sunuyor. Bu özellikleriyle Yanex, yeni jenerasyon ofis koltuğu sıfatını hak ediyor.

Türkiye’nin önde gelen ofis mobilyaları üreticisi Tuna Ofis ile bir dünya markası olan İsviçreli ofis koltukları üreticisi Girsberger’in ortak üretim tesisi kurarak oluşturdukları Tuna Girsberger, üstün standartlardaki ürünlerini modern ofislere sunmaya devam ediyor. Bu ürünlerden en yenisi ise, Yanex.

Ünlü tasarımcılardan Paul Brooks’un geliştirdiği Yanex, senkron mekanizma, bel desteği, gerginlik kontrolü, yüksekliği ve derinliği ayarlanabilir sırt, ayarlanabilir font ve kolçaklar gibi çok sayıda özelliği aynı anda sunuyor. Yanex’in ilk görüşte fark edilir özelliği, sırtındaki Y şeklindeki iskeleti. Omuz ve bel anatomisini anımsatan bu güçlü iskelet, koltuğun sırt bölümünün hem derinlik hem de yükseklik olarak ayarlanmasına imkan veriyor.

Sırttaki esnek file döşeme sayesinde Yanex, kullanıcının sırtını adeta sarıyor. Bunlara ek olarak ayarlanabilir bel desteği, kullanıcının beline uzun ama sağlıklı çalışma saatleri için mükemmel bir destek sağlıyor.

Senkron mekanizma, kullanıcının kilosuna ve oturma tarzına göre çok kolay ve çabuk ayarlama yapmasına olanak veriyor. Yanex’in yeteneklerinden biri de bağımsız ayarlanabilir kolçaklarının olması. Bu kolçaklar, kullanıcı için ekstra konforun garantisi anlamına geliyor.

İster masa başında uzun saatler boyunca çalışanlar olsun, ister müşterisiyle sürekli iletişimi olan aktif kullanıcılar. Yanex, ofis içinde her tür kullanıcıya uyum sağlıyor.

Deri ve kumaş döşeme opsiyonlarının yanı sıra, misafir koltukları versiyonlarıyla da ofislere uyum ve konfor sunuyor.

W: www.tunaofis.com

Etiketler

Bir yanıt yazın