TIE – Yalın Çizgilerle Yaratılan Dinamizm

İkizler Aydınlatma'nın yeni armatür serisi TIE, endüstriyel tasarım ile teknik aydınlatmayı buluşturuyor.

Omletistanbul Tasarım Ofisi tarafından tasarlanan ürünler, son yıllarda aydınlatmanın mimarı tasarımla olan bütünlüğüne dikkat çekiyor.

Mekanın tasarımı ile uyum içinde olabilecek farklı renklerdeki difüzör seçenekleri sunan TIE, yarı gömme yapısı ile tasarım farklılığını öne çıkartıyor. Dinamik bir ortam yaratmak üzere tasarlanan TIE, mekanda gerekli aydınlatmayı sağlarken aynı zamanda üzerindeki asimetrik aksesuar sayesinde farklı yerleşim olasılıkları sunuyor. Farklı renkte kullanılabilen ışık çizgisi ile mekanın dekorasyonuna uygun, enerjik bir ortam yaratıyor.

Gömme uygulamalarda 3.300-3.850 lumen arasında farklı seçenekler sunan armatürler, uygulamaya uygun renk opsiyonları ile ofis, toplantı odası, derslik, kongre merkezleri, sinema, alışveriş merkezi ve mağazalarda kullanılabiliyor.

İkizler Aydınlatma, 1982’den beri, kalite, estetik ve verimliliği birleştirdiği ürünleriyle, ülkemizi Türkiye ve uluslararası aydınlatma sektöründe gururla temsil ediyor. Her türlü çözüm ihtiyacında, deneyimli mühendis kadrosuyla hedefe en uygun armatür seçiminde yardımcı olan İkizler Aydınlatma, bu yenilikçi arayışlarıyla kullanıcılarına daha birçok yeni tasarlanmış ürünün de müjdesini veriyor.

A: Girne Mah. Irmak Sok. Küçükyalı İş Merkezi F Blok No: 72 F/18 Maltepe/ İstanbul
T: 0216 397 22 16 (pbx)
F: 0216 657 00 04
W: www.ikizlerlighting.com

Etiketler

Bir yanıt yazın